Прикарпатські спортсмени – з новими перемогами

Про це повідомляє Світлана Онищук на своїй сторінці у Facebook. На чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, який приймало хорватське місто Пореч, прикарпатська спортсменка Божена Мельник здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 54 кг. Боксерка є вихованкою Івано-Франківської ОДЮСШ та тренується під керівництвом Антона Коссе.

На всеукраїнських змаганнях відзначились наші шахісти.

Так, 6 медалей вибороли юні інтелектуали на відкритому шаховому турнірі "Кубок Прикарпаття-2024". За шахівницями змагались 40 учасників з Івано-Франківщини, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Полтавської, Чернівецької областей та міста Києва. У підсумку наші спортсмени здобули такі нагороди:

•  Максим Гречаний з Калуша став переможцем турніру,
     Олександр Васинда з Івано-Франківська посів 2 місце,
  •  Максим Паньків з Івано-Франківська показав третій результат,
  •  Юрій Кузик зі Снятина - кращий результат серед шахістів першого розряду,
  •  Артем Вацик з Івано-Франківська - кращий результат серед юнаків до 14-ти років,
  •  Арсен Барицький з Івано-Франківська - кращий результат серед юнаків до 10-ти років.
  •  бронзову нагороду з класичної гри в шахи на чемпіонаті серед юнаків та дівчат до 16 років, що відбувався у Дніпрі, здобула прикарпатка Таїсія Храпач.
  •  Баскетбольну першість жіночої вищої ліги виборола команда Франківськ-ПНУ. У вирішальній грі сезону наші спортсменки на домашньому майданчику здолали команду Рівне-ОСДЮСШОР. Регулярний чемпіонат команда з Прикарпаття пройшла з показником 14 перемог та 2 поразки, а в фіналі виявилась найсильнішою.

Вітання нашим спортсменам та їхнім наставникам!