Гендерні аспекти ринку праці

news-image
Питання гендерної рівності в службі зайнятості передбачає вирішення, в першу чергу, проблеми професійної рівності чоловіків та жінок.

Протягом січня-серпня 2020 року 28,7 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного, незначною мірою переважали жінки, частка яких становила 58,9% або 16,9 тис. осіб.

За сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості протягом січня-серпня 2020 року отримали роботу 8,2 тис. жінок, а також 7,7 тис. чоловіків.

Як чоловікам, так і жінкам обласною службою зайнятості надаються профорієнтаційні послуги, в тому числі в онлайн-режимі, з питань вибору або зміни професії, з урахуванням потреб регіонального ринку праці, та подальшого працевлаштування.

Для висвітлення гендерних проблем на ринку праці, формування уявлень про гендерні стереотипи та їх вплив на можливості працевлаштування Івано-Франківською обласною службою зайнятості проводяться цільові семінари.

Профорієнтаційні послуги за цей період отримали 16,3 тис. безробітних жінок та 11,5 тис. чоловіків, до професійного навчання за направленням державної служби зайнятості було залучено 2,4 тис. безробітних жінок та 1,3 тис. чоловіків, в оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 1,6 тис. жінок та 1,5 тис. чоловіків.

07.09.2020 08:21