22.01.2018
17:13

Городенківці вибороли Кубок Соборності на турнірі, який проходив на Тернопіллі

20 січня у місті Чортків відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу до Дня Соборності України між командами міських рад Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Чернівців, Чорткова, Городенки та збірної міських голів України.

16:30

Марія Савка: Мусимо пам’ятати уроки столітньої давнини і усвідомити, що національна єдність є обов’язковою передумовою для становлення України

Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України. Цьогоріч в цей день збіглися у часі дві важливі події в українській історії – проголошення 100 років тому незалежності першої у ХХ столітті української держави – Української Народної Республіки та проголошення рівно через рік Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

16:05

У Тлумацькій ОТГ приділяють увагу розвитку медицини

За виділені кошти обласної ради для Центру первинної медичної допомоги було придбано автомобіль, з допомогою якого будуть обслуговуватися виклики та проводитися планова профілактична робота серед жителів Тлумацької об’єднаної територіальної громади.

15:00

На честь Дня Соборності на Прикарпатті відбулися урочисті заходи

Сьогодні, 22 січня, вже традиційно відзначається День Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР, яке відбулось 99 років тому.

14:39

В ОДА обговорили підсумки виконання планового призову на строкову військову службу

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада щодо підсумків виконання військовими комісаріатами області завдань з укомплектування Збройних сил України військовослужбовцями строкової служби та співпраці військових комісаріатів зі спілками учасників АТО.

14:15

За сприяння народного депутата України Анатолія Матвієнка у Городенці відбувся концерт-драма «Вигнані з Раю»

В Городенківському районному Палаці культури за сприянням народного депутата України Анатолія Матвієнка та депутата обласної ради Андрія Левковича відбувся концерт-драма «Вигнані з Раю».

13:08

В Івано-Франківську пам’ятною ходою вшанували загиблих захисників ДАПу

У неділю, 21 січня, в Івано-Франківську відбулися заходи щодо вшанування загиблих захисників Донецького аеропорту. Сотні іванофранківців разом з учасниками антитерористичної операції віддали данину пам’яті за Героями сьогодення. У заході взяв участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

11:55

В обласному центрі відбулася «Розколяда»

Вчора, 21 січня, на Вічевому майдані відбулося обласне свято народної творчості «Розколяда» за участю представників облдержадміністрації. Захід згортував на сцені Івано-Франківська десятки учасників фольклорних колективів із різних куточків Прикарпаття.

11:04

Набув чинності наказ Мінфіну про порядок здійснення монетизації субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг

Набув чинності наказ Міністерства фінансів від 04.01.2018 №1 про Порядок проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 81 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2002 р. № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків.

10:14

У Галицькому районі успішно функціонують три дитячі будинки сімейного типу

З метою забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, створюються дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ).

09:05

Івано-Франківщина за тиждень

Із 15 по 21 січня 2018 року

08:22

Бізнес Івано-Франківщини сплатив понад 471 млн грн єдиного податку

Суб'єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, в 2017 році сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 471,65 млн грн єдиного податку, що на 146,3 млн грн перевищує показник 2016 року. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

20.01.2018
15:36

В облдержадміністрації презентували пілотний проект реформування музейної галузі Прикарпаття

Сьогодні в облдержадміністрації за участю голови облдержадміністрації Олега Гончарука, народного депутата України Анатолія Матвієнка відбулася презентація концепції реформування Яремчанського музею етнографії та екології Карпатського краю, який стане пілотним проектом з комплексного оновлення музеїв Прикарпаття.

13:40

Маємо відновити святиню, яка об’єднає українців, – Анатолій Матвієнко про відбудову Успенського собору в Крилосі

Сьогодні в музеї «Історії Галича» у с. Крилос Галицького району відбулося чергове засідання «круглого столу» щодо відновлення кафедрального Успенського собору.