25.06.2019
11:38

Фонд Інституту Східноєвропейських Досліджень визначив і нагородив стипендіями кращих студентів ПНУ

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та представниця Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень (м.Варшава, Республіка Польща) Христина Влодек вручили кращим студентам університету сертифікати на отримання річних стипендій.

10:18

На Коломийщині розпочався військово-патріотичний вишкіл молоді  

На Коломийщині в урочищі «Мар’янка», що знаходиться в лісових масивах ДП «Коломийський лісгосп», розпочав свою роботу військово-патріотичний вишкіл.

09:12

Громадяни мають пільги щодо сплати земельного податку

У головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до статті 269 Податкового кодексу України платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

24.06.2019
16:59

Начальник головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з нагоди професійного свята відзначив державних службовців

«Працювати в державних органах, на високих державних посадах - надзвичайно відповідальна і важлива місія кожної людини, яка за своїми моральними і професійними якостями повинна відповідати усім необхідним критеріям і вимогам.

16:00

З 1 липня зросте вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції, - ДМС

1 липня 2019 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №371 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

14:18

На проведення психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО нашої області виділено кошти з Державного бюджету

Задля здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції цьогоріч для області з Державного бюджету виділено 610,2 тис. гривень. За ці кошти планується забезпечити 91 особу послугами з професійної адаптації.

13:05

Вихованці Івано-Франківського літнього табору відвідали кінологічний центр обласного управління прикарпатської поліції

Поліцейські кінологи ознайомили дітей, які проводять літні канікули в таборі денного перебування ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті», з можливостями застосування собак на службі в поліції.

11:47

Науковці-біохіміки Прикарпатського університету представили Україну на міжнародній конференції в Парижі (Франція)

Науковці кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професор Володимир Лущак, доценти Надія Мосійчук та Марія Байляк, взяли участь у 21-ій Міжнародній конференції “Оксидативний стрес, редокс-гомеостаз та антиоксиданти (“Oxidative stress, redox homeostasis & antioxidants”).

10:12

Прикарпатці здобули нагороди на Європейських іграх

З 21 по 30 червня в столиці Республіки Білорусь – Мінську проходять Другі Європейські ігри. У них беруть участь близько 4000 атлетів із 50 країн світу, які розіграють 200 комплектів нагород у 23 дисциплінах. До складу української збірної входять 198 учасників,з них 11 представників Івано-Франківщини.

09:16

Впродовж останнього тижня в області видано понад 200 «пакунків малюка»

З січня цього року в області видано 5581 «пакунки малюка», в тому числі за останній тиждень 219 штук.

08:39

На Івано-Франківщині до місцевих бюджетів надійшло майже 246 мільйонів гривень плати за землю

За січень-травень 2019 року власники землі та землекористувачі сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 245,9 млн грн плати за землю. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 42 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

23.06.2019
21.06.2019
15:59

У липні на Івано-Франківщині відбудеться всеукраїнський фестиваль сучасної патріотичної військової пісні «Пісні народжені війною»

Сьогодні в.о. голови облдержадміністрації Марія Савка зустрілася із організаторами Другого всеукраїнського фестивалю сучасної патріотичної військової пісні «Пісні народжені війною» - представниками Благодійного фонду сприяння розвитку духовності, творчості та мистецтв «Вікторія» і ГО «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та учасників війни «ІНАТО», які звернулися до керівництва ОДА з проханням допомогти у проведенні фестивалю.

15:40

Як вберегтися від екстремальної спеки

Температури, які коливаються більш ніж на 10 градусів вище середньої високої температури для регіону і тривають протягом декількох тижнів, визначаються як надзвичайна спека.

15:20

На Прикарпатті іде активна підготовка до нового опалювального сезону

Сьогодні під головуванням Віцепрем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулася селекторна нарада щодо підготовки до нового опалювального сезону. Участь у її роботі взяли в.о. голови обласної державної адміністрації Марія Савка, керівники профільних структурних підрозділів ОДА, теплогенеруючих підприємств області.