23.01.2020
11:11

Світлана Онищук взяла участь у відеоселекторній нараді обласної служби зайнятості

У середу, 22 січня, відбулася селекторна нарада Івано-Франківської обласної служби зайнятості за участю заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук. Вона подякувала усім працівникам за роботу та наголосила на важливості ролі служби зайнятості на сучасному ринку праці.

10:08

Брошнів-Осадську ОТГ відвідала заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій

У середу, 22 січня, до Брошнів-Осадського ліцею завітали заступник міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк, директор та заступник директора департаменту освіти ОДА Віктор Кімакович та Андрій Сташків. Учасники зустрічі безпосередньо побачили, як впроваджується НУШ, оцінили, як змінюється освітнє середовище у закладах освіти територіальної громади на прикладі ліцею.

08:25

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло понад 630 мільйонів гривень плати за землю

За січень-грудень 2019 року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 634,2 млн грн плати за землю, що на 112,9 млн грн більш, ніж за 2018 рік. Про це повідомили у головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

22.01.2020
17:48

Спільною молитвою до Пресвятої Богородиці в Івано-Франківську відзначили День Соборності України

22 січня в обласному центрі Прикарпаття на площі Андрея Шептицького пройшов спільний екуменічний молебень за мир та припинення війни в Україні.

17:44

Заступник міністра освіти і науки України Любомира Мандзій поспілкувалася з прикарпатськими педагогами

Сьогодні у Івано-Франківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням німецької мови відбулася тематична робоча зустріч «Забезпечимо якість освіти разом» заступника міністра освіти і науки України Любомири Мандзій із керівниками закладів загальної середньої освіти міста.

17:04

Підписано меморандум про співпрацю між службою зайнятості, громадською організацією «Слід» та роботодавцями

Сьогодні підписаний меморандум про співпрацю між Івано-Франківським обласним центром зайнятості, громадською організацією «Слід», Івано-Франківським обласним об’єднанням організацій роботодавців та радою роботодавців при Івано-Франківському обласному центрі зайнятості.

16:01

Віталій Федорів: Святкуванням Соборності ми хочемо підкреслити, що Україна не розділена, а єдина держава і ми - єдиний народ

Сьогодні в Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка з нагоди 101-ї річниці Соборності України відбувся святковий концерт «В єдності – сила народу». Участь у заході взяли заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів, голова обласної ради Олександр Сич, представники громадських організацій, жителі та гості Прикарпаття.

15:58

Обговорено питання діяльності державних аграрних підприємств

Сьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з регіонами по питанню діяльності державних підприємств агропромислового комплексу.

15:29

Міжнародна Велика Рада Українського козацтва у Верховині

У селищі Верховині провели Міжнародну Велику Раду Українського козацтва під гаслом «Єдність українців – це майбутнє незалежної держави» з нагоди 100-річчя Української революції, Гуцульської республіки, 82-ої річниці ОНОКС «Карпатська Січ», в якій взяли участь делегації з усіх областей України, воїни АТО/ООС, представники зарубіжжя.

14:14

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника обговорювали регіональну складову забезпечення якості освіти

Сьогодні в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося тематичне засідання круглого столу «Розбудова системи забезпечення якості освіти: регіональний аспект».

14:06

Зменшено розмір витрат на копіювання документів, що надаються за запитом на інформацію

Кабінет Міністрів України 15 січня вніс зміни до постанови, яким затверджено граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

13:16

На Прикарпатті відзначають 101-у річницю Соборності України

22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначають День Соборності.

11:59

Віталій Федорів: Завдання влади – забезпечити якісне надання освітніх послуг дітям

Сьогодні в Івано-Франківську на території Інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася передача шести спеціальних автомобілів для інклюзивно-ресурсних центрів нашої області.

11:22

В Івано-Франківську відзначили 80-річчя медичного коледжу

З нагоди відзначення 80-річчя Івано-Франківського базового медичного коледжу 21 січня відбулося урочисте подячне засідання педагогічної ради.

10:34

З нагоди Дня Соборності Президент України відзначив прикарпатців державними нагородами

Указом Президента України Володимира Зеленського від 21 січня 2020 року №18 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю відзначено видатних українців. Серед них – три прикарпатці.