16.04.2021
14:48

В ОДА у режимі відеоконференції обговорили проблеми людей з інвалідністю під час пандемії COVID-19

З ініціативи Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Тетяни Баранцової 15 квітня відбувся захід в режимі відеоконференції з фахівцями департаментів облдержадміністрації, які відповідають за напрямки охорони здоров’я та соціального захисту населення.

13:04

Івано-Франківщина – Донеччина: продовжується налагодження співпраці двох регіонів

У рамках проєкту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці» 14 квітня відбувся телеміст, ключовими локаціями якого були обласні центри регіонів – Івано-Франківськ та Краматорськ.

10:30

На сьогодні в області від коронавірусної інфекції одужали понад 600 осіб

На 16 квітня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 150 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, одужали 636 осіб, померли – 12 (жителі Галицького (1), Калуського (1), Коломийського (1), Косівського (2), Надвірнянського (1), Рогатинського (2), Рожнятівського (2) районів, міст Яремче (1) таКалуш (1)).

08:59

Президент: РНБО розглянула сім питань, зокрема щодо ситуації на Донбасі, запровадження нових санкцій та розробки законопроекту про олігархів

Під головуванням Президента Володимира Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалася безпекова ситуація на Донбасі та питання запровадження нових обмежувальних заходів щодо низки фізичних та юридичних осіб.

15.04.2021
19:23

Андрій Бойчук: Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників та інших служб пожежу в Долині оперативно ліквідували

Сьогодні вранці в інфекційному відділенні Долинської центральної районної лікарні трапилась пожежа.

15:25

У рамках президентського проєкту «Велике будівництво» проводиться ремонт автодороги державного значення Н-10 у селі Павлівка

Дорожня інфраструктура, яка покращить сполучення всередині Прикарпаття та допоможе якісно з’єднати нашу область із сусідніми – це ключ до росту економіки і добробуту прикарпатців. Зараз проводяться важливі роботи на багатьох кілометрах доріг Івано-Франківщини та необхідні для цього кошти виділяються відповідно до Національної програми «Велике будівництво».

12:47

Андрій Бойчук: Прикарпаття отримало від держави засоби індивідуального захисту та тести на антиген загальною вартістю 25 мільйонів гривень

Держава продовжує підтримувати Івано-Франківщину в боротьбі з коронавірусом. Вчора лікарям області розподілили засоби індивідуального захисту на понад 6 мільйонів гривень. Їх закупили для за кошти державного бюджету.

10:37

Освітяни, які залучені до проведення ЗНО, зможуть щепитись від COVID-19 у першу чергу

Працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за їхнім бажанням, щеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, яка надійшла до України 25 березня 2021 року.

10:14

У ювілейний рік Василя Стефаника переможцями премії його імені визначено трьох прикарпатських літераторів

14 квітня за участі заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулося підсумкове засідання комісії з призначення обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури у 2021 році.

09:15

Ситуація із коронавірусною інфекцією на Прикарпатті: захворіли 194 осіб, одужали – 614

Станом на 15 квітня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 194 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 та 8 летальних випадків (померли жителі Галицького (1), Городенківського (1), Долинського (1), Снятинського (1) районів та Івано-Франківська (4)). Водночас одужали 614 прикарпатців.

14.04.2021
16:56

Андрій Бойчук: Буде посилено контроль за дотриманням протипожежної безпеки в екосистемах

Під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука відбулося засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого прийнято ряд важливих рішень щодо протидії виникнення пожеж в екосистемах.

16:49

Інформацію про пропозиції роботодавців тепер можна дізнатися у Telegram

В Івано-Франківській обласній службі зайнятості створені та діють Telegram-канал «Hr центр Прикарпаття Робота в Івано-Франківську та області!» і «ІФОЦЗ_ПОВІР У СЕБЕ».

16:40

23 педагогам, які перебувають на пенсії, призначили стипендії голів облдержадміністрації та облради

Сьогодні за участю заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії щодо призначення стипендій голів облдержадміністрації та облради педагогічним працівникам Прикарпаття.

16:01

В рамках президентської програми «Велике будівництво» реалізовуватимуться яскраві проєкти розвитку культурно-туристичної галузі області

Культурно-мистецький туристичний комплекс «Мальований дзбан» цьогоріч будуватиметься в мальовничій місцевості Карпат у селі Старий Косів. Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 12 квітня 2021 року №297-р «Про інвестиційні програми і проєкти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» він фінансуватиметься за кошти ДФРР та місцевих бюджетів.

15:31

Уряд оновив перелік гірських населених пунктів

Сьогодні Кабінет міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до переліку населених пунктів, яким надається статус гірських», розроблену Мінрегіоном. Зміни пов’язані з новим адміністративно-територіальним устроєм України.