14.08.2020
17:00

Віталій Федорів провів позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

Сьогодні під головуванням голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

16:00

На сьогодні наповненість ліжок хворими із COVID-19 в лікарнях області становить понад 43 відсотки

Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1411 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 14 серпня зайняті 613, що становить 43,4 %.

15:52

В’ячеслав Негода та Василь Івасик вивчали досвід самоврядування в Брошнів-Осадській ОТГ

У Брошнів-Осадській ОТГ з робочим візитом побували заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода та заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик.

15:30

Президент закликає громадян вживати заходів особистої безпеки у зв’язку з черговим антирекордом з кількості хворих на COVID-19 за добу

У зв’язку з черговим антирекордом з кількості хворих на коронавірус за добу Президент України Володимир Зеленський наголошує на необхідності посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19 в Україні та закликає громадян вживати заходів особистої безпеки.

15:20

Віталій Федорів: Маємо створити безпечні умови для навчання дітей у школах з 1 вересня

Попри зростання показників захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в Україні та на Прикарпатті зокрема, підготовка до початку нового навчального року 2020/2021 триває. І цьогоріч організація навчально-виховного процесу в закладах освіти матиме певну специфіку щодо підготовки та особливості організації й значною мірою залежатиме від того, як буде розвиватися епідемічна ситуація в регіоні.

15:12

Тепло з біопалива для вашої родини та громади - альтернатива газу

Держенергоефективності розкриває альтернативні способи опалення у рамках інформаційної кампанії про відновлювані джерела енергії для домогосподарств.

14:06

Середньостатистична родина Прикарпаття складається з трьох осіб

З метою дослідження основних соціально-демографічних характеристик родин Прикарпаття, проведено опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2020 році.

13:45

На Прикарпатті показники захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 стрімко зростають

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 14 серпня в області зареєстровано 6320 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 145 за минулу добу.

13:26

Як вирішується питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців

«Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці учасників АТО/ООС. Цьому допомагає тісна співпраця з роботодавцями, соціальними партнерами, самими демобілізованими воїнами, надання їм цілого спектру соціальних послуг. Ця робота ведеться постійно, системно та цілеспрямовано», – зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

11:58

Віталій Федорів привітав працівників «Прикарпаттяобленерго» з 90-річчям компанії

Сьогодні в Івано-Франківську в центральному офісі акціонерного товариства «Прикарпаттяобленерго» розпочалися урочистості з нагоди 90-річчя компанії.

11:09

У вихідні рейдові бригади зафіксували 19 випадків порушень правил полювання

8 серпня на Прикарпатті розпочався сезон полювання на пернату дичину. У вихідні рейдові бригади, до складу яких входили працівники державної лісової охорони, поліцейські сектору реагування патрульної поліції, районні мисливознавці, єгері та представники громадськості, здійснювали контроль за дотриманням мисливцями правил полювання.

10:14

На Івано-Франківщині запрацював новий сільгоспкооператив

У Білоберізькій об’єднаній територіальній громаді, що на Верховинщині, запрацював сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Гуцульські газди».

09:43

COVID-19: як в ресторанах Прикарпаття дотримуються карантинних обмежень

Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні залишається напруженою, особливо в деяких регіонах. Так, станом на вчорашній ранок на Івано-Франківщині зафіксовано 138 нових хворих.

08:53

Городенківський та Косівський райони – території із червоним рівнем епідеміологічної небезпеки

Вісім адміністративно-територіальних одиниць через значне поширення на їх території COVID-19 віднесені до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Серед них: Городенківський та Косівський райони Івано-Франківської області, м. Самбір Львівської області, м. Біляївка Одеської області, м. Дубно, Костопільський та Рівненський райони Рівненської області, Кіцманський район Чернівецької області. Обмеження будуть застосовані з 17 серпня.

08:18

Перші кошти за пільговими кредитами на рахунках підприємств

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що 3 серпня Мінекономіки затвердило розподіл першого траншу коштів у розмірі 124,9 млн грн для компенсації суб’єктами господарювання АПК за фактично сплачені відсотки за користування кредитами за січень-червень 2020 року.