22.10.2018
17:12

В Рогині відкрито пам’ятник односельчанам, які загинули за волю України

Вчора в селі Рогиня Городенківського району урочисто відкрито пам’ятник односельчанам, які загинули в різні часи за Україну.

16:05

У Коломиї пройшов V фестиваль духовної пісні

21 жовтня в МПК «Народний дім» відбувся V ювілейний фестиваль  духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю». В фойє палацу культури глядачі мали можливість оглянути виставку дитячих робіт учнів Коломийської художньої школи імені Я. Пстрака та виставку старовинних богослужбових Євангелій.

15:08

Захисник України, повертайся живим!

19 жовтня на базі підліткового клубу «Прометей» відбулась районна національно-патріотична акція «Повертайся живим!» з нагоди відзначення Дня захисника України, 76-ї річниці створення Української повстанської армії та Дня козацтва.

14:24

Студенти Прикарпатського університету отримали польські дипломи

У рамках Угоди про співпрацю Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відвідала делегація Педагогічного університету імені Комісії національної освіти у Кракові (Республіка Польща), яку очолила проректор, доктор наук, професор Катажина Потирала (dr. hab Katarzyna Potyrała).

13:02

7 основних змін у програмі житлових субсидій

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни були внесені в Постанову КМУ №329 Кабінетом міністрів України.

11:08

Михайло Довбенко у проекті Держбюджету відстоює інтереси прикарпатців

18 жовтня Верховна Рада підтримала у першому читанні Проект Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» із пропозиціями народних депутатів України.

10:09

Дитячий будинок сімейного типу у Галицькому районі поповнився ще однією дитиною

Одним із основних завдань служби у справах дітей є забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні, впровадження нових форм сімейного виховання.

09:06

Івано-Франківщина за тиждень

Із 15 по 21 жовтня 2018 року

08:27

Прикарпатці сплатили до бюджету майже три мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Івано-Франківській області з початку року до бюджетів всіх рівнів надійшло 2999,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

19.10.2018
16:03

В області відкрито представництво компанії \"Агросем\" із продажу сільськогосподарської техніки та мінеральних добрив  

18 жовтня директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин взяв участь у заходах з нагоди відкриття представництва компанії \"Агросем\" в Івано-Франківській області.

15:59

Олег Гончарук: «Нова українська школа» підвищить якість навчального процесу

Сьогодні відбувається виїзна сесія обласної ради у Коломийському районі, участь у якій бере голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

15:03

Спортивні здобутки каратистів Косівщини

Юні каратисти спортивного клубу «Кін-хін» Комсівщиниднями повернулися з міжнародного турніру Bihor Open Champions Tоurnament, який проходив у румунському місті Орадя.

14:13

В Івано-Франківську відбулася всесвітня акція «Хода за свободу»

Захід присвячений Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та посиленню обізнаності громадян щодо проблем торгівлі людьми.

13:10

У відділенні планового лікування ОПНЛ №3 проведено капітальний ремонт

18 жовтня за участю керівництва департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації в обласній психоневрологічній лікарні №3 відкрили відділення планового лікування.

11:59

На Тисмениччині провели навчально-роз’яснювальну годину для дітей «Безпека дорожнього руху»  

18 жовтня працівники Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області спільно з відділом освіти Тисменицької РДА за підтримки Тисменицької районної державної адміністрації провели акцію, метою якої було попередження дитячого дорожнього травматизму, зниження кількості дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх пішоходів у темний час доби.