23.01.2018
17:28

Олег Гончарук зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польщі у Львові Рафалом Вольскі

Сьогодні відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з Генеральним консулом Республіки Польщі у Львові Рафалом Вольскі.

16:09

Михайло Довбенко розповів про роботу у Верховній Раді України

Сьогодні у редакції газети «Західний кур\'єр» відбулася прес-конференція народного депутата України Михайла Довбенка. Представникам засобів масової інформації народний обранець розповів про законодавчу діяльність та роботу з виборцями.

15:21

Олег Гончарук: Сучасний комп`ютерний томограф допоможе вчасно діагностувати хворобу, а отже полегшити процес лікування

Сьогодні в обласній дитячій клінічній лікарні урочисто ввели в експлуатацію сучасний комп’ютерний томограф, за допомогою якого для понад тисячі маленьких прикарпатців з усієї області будуть проведені новітні, високоінформативні методи обстеження організму.

14:33

В області готуються до проведення ІІІ Міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір»

Сьогодні за участю співголови оргкомітету з підготовки і проведення ІІІ Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір» заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулася робоча зустріч щодо організації цьогорічного фестивалю. Долучився до її проведення також заступник Івано-Франківського міського голови Олександр Левицький.

14:02

Завдяки лісовим рейдовим бригадам незаконні рубки ялинок, у порівнянні з минулим новорічним періодом, зменшилися вдвічі

У новорічно-різдвяний період 2017-2018 років завдяки посиленій роботі лісових рейдових бригад кількість незаконно зрубаних ялинок, у порівнянні з минулорічним періодом, зменшено вдвічі.

13:01

В аграрному секторі області за 2017 рік збільшилося виробництво продукції

Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин повідомив, що за 2017 рік в області вироблено на 3,4 відсотка сільськогосподарської продукції більше, ніж у попередньому році, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами - на 9,4 відс. більше, господарствами населення - на 0,6 відс. більше.

11:59

Уряд вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області

Зазначеними змінами з переліку спроможних територіальних громад виключаються Солотвинська та Тисменичанська громади, водночас перспективний план доповнюється Дзвиняцькою, Рожнівською та Переріслянською об’єднаними громадами. Прийняття акта створить передумови для переходу місцевих бюджетів вказаних територіальних громад на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України.

11:07

Рятувальники попереджають про небезпеку зимових Карпат

Гори люблять відважних і обережних. Адже бувають періоди, коли гірська погода неспокійна, бурхлива й навіть підступна. І якщо ви не обізнані із її примхами, краще не піддавайтеся спокусі вирушати в гори.

10:08

Президент відзначив нагородами шістьох прикарпатців

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» шестеро прикарпатців удостоєні високих нагород.

09:05

В Івано-Франківську відкрили виставку «100 років Української революції 1917-1921»

22 січня, в День Соборності України, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк взяв участь у відкритті виставки \\\"100 років Української революції 1917-1921\\\", розробленої Українським інститутом національної пам\\\'яті, яке відбулося в Музеї визвольної боротьби (м. Івано-Франківськ).

08:11

Прикарпатці сплатили більше 3,6 мільярдів гривень єдиного внеску

За дванадцять місяців 2017 року від страхувальників Прикарпаття надійшло понад 3,6 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 1,2 млрд грн більше, ніж минулоріч. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

22.01.2018
17:13

Городенківці вибороли Кубок Соборності на турнірі, який проходив на Тернопіллі

20 січня у місті Чортків відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу до Дня Соборності України між командами міських рад Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Чернівців, Чорткова, Городенки та збірної міських голів України.

16:30

Марія Савка: Мусимо пам’ятати уроки столітньої давнини і усвідомити, що національна єдність є обов’язковою передумовою для становлення України

Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України. Цьогоріч в цей день збіглися у часі дві важливі події в українській історії – проголошення 100 років тому незалежності першої у ХХ столітті української держави – Української Народної Республіки та проголошення рівно через рік Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

16:05

Тлумацька ОТГ отримала новий автомобіль

За виділені із обласного бюджету кошти для Центру первинної медичної допомоги було придбано автомобіль, з допомогою якого будуть обслуговуватися виклики та проводитися планова профілактична робота серед жителів Тлумацької об’єднаної територіальної громади.

15:00

На честь Дня Соборності на Прикарпатті відбулися урочисті заходи

Сьогодні, 22 січня, вже традиційно відзначається День Соборності України – возз\'єднання ЗУНР та УНР, яке відбулось 99 років тому.