17.06.2019
09:10

На Верховинщині пройшло народне гуцульське дійство «Полонинське літо»

В урочищі Запідок, що у с. Верхній Ясенів Верховинського району, відбулося народне гуцульське дійство «Полонинське літо», яке є традиційним святом першої полонинської продукції, вшанування праці пастухів, пісень, танців та гуцульських забав.

14.06.2019
17:29

У селищі Верховина відкрився Другий міжнародний форум Центральної та Східної Європи «Via Carpatia 2019»

Сьогодні у селищі Верховина Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Микола Княжицький відкрили Міжнародну конференцію «Коло Вінценза: Україна на переломі».

14:30

Прикарпатцям нагадують про обмеження любительського рибальства

Встановлені на період нересту риби обмеження любительського рибальства на річках Івано-Франківської області знято (такі обмеження діяли на р. Пруті з притоками по 20 травня та на р. Дністрі з притоками - по 10 червня).

14:09

Відбувся семінар з питань організації централізованого оповіщення

13 червня у залі засідань управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації під головуванням начальника управління Володимира Стебницького проведено семінар «Організація централізованого оповіщення».

13:00

В Івано-Франківській обласній станції переливання крові відкрили оновлену донаційну залу та сучасну кімнату для донорів

Сьогодні, 14 червня, в обласній станції переливання крові відкрили оновлену донаційну залу та сучасну кімнату для донорів. Участь у відкритті взяли заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, директор ДОЗ ОДА Микола Стовбан, начальниця управління охорони здоров\'я міської ради Марія Бойко, депутат обласної ради Манолій Піцуряк, головний лікар станції переливання крові Ігор Дожджанюк та працівники установи.

12:10

Платники Прикарпаття отримали понад 300 мільйонів гривень відшкодованого ПДВ

З початку року платникам податків Івано-Франківщини з державного бюджету відшкодовано грошовими коштами 302 млн грн податку на додану вартість. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

11:35

Затверджено перелік книг, які будуть друкуватися за кошти обласного бюджету

Підтримка випуску суспільно значущих творів письменників та науковців Прикарпаття, класиків української літератури, популяризація читання та поповнення бібліотек якісною сучасною літературою є основними завданнями з реалізації регіональної цільової програми підтримки книговидання в області.

10:21

Очільник поліції Івано-Франківщини нагородив прикарпатських поліцейських-вибухотехніків нагрудними знаками «За відвагу та мужність»

13 червня в Україні відзначають День створення вибухотехнічних підрозділів поліції. З цієї нагоди начальник головного управління Національної поліції в області Володимир Голубош привітав кращих співробітників вибухотехнічного відділу.

09:18

Будьте обережні на водоймах!

Літня спека зачасту приносить нам дискомфорт, виснаження і навіть може нашкодити здоров’ю.

08:20

ЗНО-2019: визначено порогові бали «склав/не склав» з математики, фізики, української мови та літератури

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали «склав/не склав» для трьох тестів ЗНО - з математики, фізики, української мови та літератури. Відповідні рішення були прийняті 13 червня 2019 року під час засідання в МОН.

13.06.2019
17:08

Для прикарпатських учнів-переможців мовно-літературних конкурсів та олімпіад організували поїздку до Києва і Канева

З 10 по 12 червня група прикарпатських учнів-переможців мовно-літературних конкурсів та Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури гору у рамках проекту «Іду з дитинства до Тараса» побувала у містах Києві та Каневі.

16:13

Я хочу швидких змін і гарантую політичну волю – Президент під час першого експертного обговорення концепції «Держава у смартфоні»

12 червня в Адміністрації Президента України відбулося перше експертне обговорення концепції «Держава у смартфоні». У ньому взяли участь представники Коаліції електронної держави, що об’єднує 65 різних організацій та експертів у сфері ІТ. До обговорення також долучився Глава держави.

15:11

Прикарпатських медиків ознайомили із факторами ризику розвитку захворювань

Сьогодні в обласному центрі за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, а також Івано-Франківського національного медичного університету, департаменту охорони здоров’я ОДА та управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради відбулася Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

14:36

На Коломийщину після виконання завдань повернулася 10-та окрема гірсько-штурмова бригада

Сьогодні у місті Коломия відбулася урочиста зустріч особового складу 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід». Військові повернулися на пункт постійної дислокації з місця проведення Операції об’єднаних сил після виконання бойових завдань.

13:23

З 1 вересня студенти вишів уперше отримають стипендії імені Героїв Небесної Сотні – обрано 40 стипендіатів

Цього року 40 кращих студентів вишів вперше отримають академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні – їхні кандидатури відібрала Конкурсна комісія, куди, зокрема, увійшли представники родин Героїв. Відповідний протокол та список переможців були опубліковані 12 червня на сайті МОН.