21.07.2017
15:49

У Надвірній відбувся семінар для платників податків

Черговий кущовий семінар з актуальних питань податкового законодавства провели фахівці головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

15:10

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук у Крилосі ознайомився із ходом підготовки до Патріаршої прощі

Сьогодні у с. Крилос Галицького району голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів виїзну нараду з питань підготовки до проведення 5-6 серпня Всеукраїнської Патріаршої прощі УГКЦ до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої. Її очолить Глава Української греко-католицької церкви Блаженіший Святослав (Шевчук).

14:25

Скільком прикарпатцям призначено субсидію

За інформацією головного управління статистики в Івано-Франківській області, у першому півріччі 2017 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 193,1 тис. домогосподарств області, що у 1,9 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому 50,6% таких звернень припадало на домогосподарства сільської місцевості.

13:50

Олег Гончарук: Завдяки консолідації зусиль ми створюємо безпечні умови вогнеборцям

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук під час робочої поїздки до Галицького району взяв участь в церемонії передачі особовому складу районного відділу «Третя державна пожежно-рятувальна частина» управління ДСНС в області спеціальних захисних костюмів.

13:10

Прикарпатські поля радують високим урожаєм зернових

Станом на сьогодні збір ранніх зернових та ріпаку у всіх районах області проводиться згідно плану. За останніми даними, вже зібрано 7 тисяч гектарів зернових, намолочено понад 40 тисяч тонн збіжжя при середній урожайності 57 ц/га (у минулому році 43 ц/га).

11:49

Петро Порошенко: Система субсидій має створювати мотивацію для економії і удосконалення енергоспоживання

Президент Петро Порошенко наголосив, що система субсидій має бути прозорою і мотивувати громадян економити і удосконалювати енергоспоживання.

11:04

Підбито підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України в області за перше півріччя

Працівники Пенсійного фонду України в області протягом першого півріччя 2017 року забезпечили виконання пріоритетних напрямків діяльності щодо сталого фінансування та виплати пенсій, подальшого покращення якості надання послуг громадянам, наповнення бюджету і цільового використання коштів фонду.

10:11

У Богородчанах для відділення загальної практики-сімейної медицини районної лікарні придбали новий санітарний автомобіль

У цьому році в рамках проекту «Організація надання первинної медико-санітарної допомоги жителям селища Богородчан», який впроваджується в рамках обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, Богородчанська ЦРЛ отримала для відділення ЗПСМ новий автомобіль DEO SENS. Сукупний бюджет проекту становить197250 грн, з них субвенція обласного бюджету – 150000 грн, кошти районного бюджету – 5000 грн, кошти селищної ради – 42250 грн.

09:10

Ще семеро сиріт отримають житло

Як відомо, однією з найактуальніших проблем сьогодення є забезпечення громадян житлом. Водночас особливе занепокоєння викликають випадки, коли під загрозою залишитись на вулиці опиняється одна з найбільш вразливих категорій осіб, таких як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Саме держава, в першу чергу, має проявляти турботу про них, як у сфері захисту житлових прав дітей, так і у інших сферах, необхідних для їх повноцінного життя та розвитку.

08:08

Готуються до затвердження генеральні плани чотирьох населених пунктів області

Днями в управлінні містобудування та архітектури департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради.

20.07.2017
17:03

До уваги видавців та розповсюджувачів друкованих засобів масової інформації

З метою реалізації Закону України «Про видавничу справу» та визначення механізму ведення Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції, Кабінетом міністрів України прийнято постанову від 10 березня 2017 р. № 135 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції», яка набрала чинність 17 березня 2017 року.

16:46

Делегація Городенківського району відвідала Старобогородчанську ОТГ

19 липня делегація Городенківського району на чолі з керівником апарату райдержадміністрації Степаном Михайлюком відвідала Старобогородчанську об’єднану територіальну громаду з метою ознайомлення функціонування закладів соціальної інфраструктури.

16:15

В ОДА відбулася нарада щодо комплексної перевірки з питань цивільного захисту

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка провела нараду щодо комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб в Івано-Франківській області.

15:15

У Тисменицькому районі відбувся ярмарок вакансій

Вчора в приміщенні Тисменицького районного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Участь у заході взяли 8 роботодавців, які заявили 14 вакансій та 64 особи з числа зареєстрованих безробітних. Під час заходу роботодавці презентували своє виробництво та робочі місця.

14:11

За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.