18.10.2019
15:59

Внесено зміни до законодавства України щодо виконання військового обов’язку

17 жовтня під час засідання Верховної Ради України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби».

15:41

Не будь байдужою до себе – навчись пальпувати грудну залозу!

Сьогодні, 18 жовтня, напередодні Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак грудної залози, медики Прикарпаття вкотре зібрались з метою привернути увагу жіноцтва до стану свого здоров’я.

15:12

У Городенці ліцей відзначив 75-літній ювілей

17 жовтня для колективу ДНЗ «Городенківський професійний ліцей» був особливим днем, адже заклад святкував 75-ту річницю від дня створення та 125 від першої письмової згадки.

14:15

З початку року послугами служби зайнятості області скористалися 610 осіб, які брали участь в Антитерористичній операції (Операції об’єднаних сил)

У січні-вересні 2019 року послугами служби зайнятості області скористалися 610 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), з них 48 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 580 учасників АТО (ООС), серед них особи з вищою освітою становлять 54%, з професійно-технічною – 32%, з середньою – 14%.

13:28

Громади Прикарпаття отримали сучасне обладнання для вогнеборців

Сьогодні на площі Соборності перед обласною державною адміністрацією п’ять прикарпатських об’єднаних територіальних громад отримали спорядження для добровільної пожежної охорони, придбане за кошти Посольства Республіки Польща. Це стало можливим завдяки участі у проєкті «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах», зініційованому програмою «U-LEAD з Європою» та реалізованому партнером – Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща.

13:24

В Івано-Франківську розпочав роботу «круглий стіл» «Досвід підготовки фахівців публічного управління та бізнес-адміністрування»

Сьогодні для участі у засіданні «круглого столу» на тему «Досвід підготовки фахівців публічного управління та бізнес-адміністрування» на Прикарпаття прибули представники наукового товариства із різних міст України.

11:31

Долинянин Денис Роздольський здобув золоту медаль на чемпіонаті України з боксу

З 8 до 13 жовтня 2019 року в місті Одеса відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів. Участь у змаганнях взяв вихованець відділення боксу Долинської дитячо-юнацької спортивної школи – Денис Роздольський, який здобув золото.

10:18

110 волонтерів Корпусу миру США працюватимуть в об’єднаних громадах

16 жовтня 110 американських громадян склали присягу і офіційно стали волонтерами Корпусу миру США в Україні. Впродовж двох наступних років вони працюватимуть в об’єднаних громадах. Волонтери допомагатимуть органам місцевого самоврядування підвищити організаційну спроможність, розвинути проектний менеджмент та налагодити взаємодію з партнерами.

09:14

Під час запровадження в Україні нової системи адміністративно-територіального устрою будуть використані підходи Євросоюзу

У 2020 році в Україні вже має бути створено нову систему адміністративно-територіального устрою. Це дасть можливість розбудовувати систему багаторівневого врядування, яка є однією з ключових передумов для ефективного планування та впровадження регіональної політики.

08:28

На Надвірнянщині проінспектували хід ремонтних робіт на мості в селі Пнів

Заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик ознайомився з ремонтними роботами, які тривають на Битківському мості. Спільно з першим заступником голови РДА Богданом Зеленчуком, начальником відділу будівництва РДА Богданом Чіхом, в.о. директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрієм Сазоновим та сільськими головами Биткова і Пньова обговорили хід проведення будівельних робіт.

17.10.2019
16:14

Створення нових моделей мережі надання публічних сервісів та послуг у громадах обговорили на урядовому селекторі

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада щодо моделювання мережі публічних сервісів та послуг, перегляду перспективних планів формування територій громад областей та оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації і граничної чисельності працівників таких підрозділів.

15:21

До оновленого складу громадської ради при облдержадміністрації увійшли 94 представники громадських організацій Прикарпаття

Сьогодні відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації на 2019-2021 роки.

14:13

Переможець Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Борис Крамер презентував свій новий роман

Сьогодні в «літературній світлиці» газети «Західний кур’єр» пройшла зустріч із прикарпатським автором детективних романів Василем Добрянським, який читачам відомий під псевдонімом Борис Крамер.

13:30

Відбувся конкурс на кращого тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва

З метою підвищення професійної майстерності майстрів виробничого навчання, популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду на базі ДНЗ «Войнилівський професійний ліцей» 16 жовтня відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

11:50

Розпочалася реорганізація територіальних органів Міністерства юстиції

Уряд ухвалив рішення щодо ліквідації територіальних органів Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції України зі статусом юридичної особи публічного права, повноваження яких розповсюджуватиметься на території декількох адміністративно-територіальних одиниць.