28.10.2020
17:04

До 1 листопада сільськогосподарські товаровиробники можуть подати документи на отримання фінансової допомоги садоводам

Сьогодні під керівництвом заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада з питань державної підтримки аграріїв.

16:21

На Прикарпатті понад 5 тисяч громадян скористались правом на податкову знижку

На Прикарпатті понад 5,3 тисячі осіб скористались правом на податкову знижку. Такими громадянами за підсумками 2019 року задекларовано до повернення 13,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб. На сьогоднішній день з бюджету вже повернуто 10,9 млн гривень податку. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

15:28

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоров’я, а також свою оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку.

14:15

В області з’явиться ще один племінний репродуктор в галузі молочного скотарства

Сьогодні під головуванням заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степана Вінтоновича - заступника голови регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів щодо присвоєння відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві та членів цієї комісії відбулося виїзне обстеження господарства ТзОВ «ГУДВЕЛЛІ Україна» в селі Студінка Калуського району.

13:16

У лікувальних закладах області для пацієнтів із COVID-19 зайнято майже 70 відсотків ліжкового фонду

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на сьогодні, 28 жовтня, в області зареєстровано 19247 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 332 за минулу добу.

11:12

У селі Тростянець на Долинщині відновили зруйновані паводком мости

Тож тепер автомобільними мостами села Тростянець Долинського району, які були зруйновані стихією 14-24 червня цього року, після проведених відновлювальних робіт його мешканці можуть рухатися безпечно.

10:04

Із зони ООС повернулися податкові міліціонери

26 жовтня в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулася урочиста зустріч працівників податкової міліції, які повернулись із зони проведення Операції Об’єднаних сил.

09:27

В Україні розпочалась вакцинація від грипу

До епідсезону 2020–2021 років в Україну поставлено 665 тисяч доз вакцини проти грипу. Найближчим часом МОЗ поставить у заклади охорони здоров’я 40 тис. доз вакцини проти грипу для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я — Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

08:30

Для шкіл області закуплять засоби захисту

У рамках боротьби з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) Уряд здійснює ряд протиепідемічних заходів для ефективного функціонування закладів та установ освіти. Зокрема, затверджено постанову Кабінету міністрів України від 21 жовтня 2020 року №984 «Про виділення у 2020 році коштів на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти».

27.10.2020
16:30

Служба зайнятості пропонує пройти навчання в її центрах професійно-технічної освіти

У структурі державної служби зайнятості функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які навчають доросле населення за 95 професіями.

15:25

Кабмін схвалив концепцію державних цільових програм розвитку овочівництва та картоплярства на період до 2025 року

21 жовтня рішеннями Кабінету міністрів України схвалено концепцію державної цільової програми розвитку овочівництва до 2025 року, яка спрямована на розвиток галузі овочівництва та забезпечення населення високоякісною овочевою продукцією.

14:49

Віталій Федорів: За підтримки соціально відповідального бізнесу ми маємо змогу рятувати життя прикарпатців

На цьому сьогодні під час передачі медичного обладнання для КНП «Івано-Франківська обласна клінічна дитяча лікарня Івано-Франківської обласної ради» наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Він зазначив, що на початку пандемії Прикарпаття не було готове до протидії коронавірусу. Та завдяки об’єднанню зусиль влади, громади, соціально відповідального бізнесу вдалося вивести галузь охорони здоров’я на новий рівень забезпеченості обладнанням, яке допомагає рятувати життя.

14:21

Прикарпатський університет другий рік поспіль – лідер інновацій в освіті

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника знову отримав почесне звання «Лідер інновацій в освіті»! Конкурс відбувся у Києві в рамках ХІI Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та ХI Міжнародної виставки World Edu.

13:14

За минулу добу в області зафіксовано 325 нових випадків коронавірусної інфекції

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, що станом на сьогодні, 27 жовтня, в області зареєстровано 18915 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 325 за минулу добу.