16.01.2021
11:55

Ще у 168-ми прикарпатців виявили COVID-19

На 16 січня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 168 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, одужали – 303 особи, померли – шестеро.

11:13

На ТОВ «Карпатнафтохім» розслідуватимуть можливі причини виникнення вчорашньої пожежі

Про це йшлося під засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука.

10:13

Про пункти обігріву на території області

За інформацією управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області, станом на 16 січня на Прикарпатті налічується 58 стаціонарних пунктів обігріву.

09:18

До уваги роботодавців-підприємств, установ, організацій з чисельністю штатних працівників від восьми осіб

Івано-Франківський обласний центр зайнятості повідомляє про необхідність подання до 1 лютого 2021 року до служби зайнятості річного звіту за квотою за 2020 рік (інформація про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню).

08:43

Три нові туристичні проєкти Івано-Франківщини можуть отримати ґранти

Міністерство закордонних справ та торгівлі Угорщини, виконуючи обов’язки керівного органу Програми ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020», затвердило перелік проєктів, які рекомендовані як переможці у рамках третього конкурсу заявок. Про це повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА.

15.01.2021
16:06

Прикарпатські рятувальники ліквідували пожежу на території «КАРПАТНАФТОХІМ»

15 січня о 14:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в місті Калуш на вулиці Промисловій на території ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

15:51

Держпродспоживслужба інформує про протиепідемічні та карантинні вимоги під час відвідування гірськолижних курортів

Головне управління Держпродспоживслужби подає до уваги Пам’ятку щодо дотримання протиепідемічних та карантинних вимог під час відвідування гірськолижних курортів Івано-Франківської області.

15:02

Відбулося обговорення інвестиційних програм та проєктів, які можуть бути реалізовані цьогоріч за кошти ДФРР

В області завершується прийом конкурсних пропозицій від територіальних громад для участі у відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

14:48

Із представниками реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей «Бандерівський схрон» обговорили шляхи співпраці

Заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук і директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк зустрілися із засновником реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей «Бандерівський схрон» Ігорем Чернецьким.

13:27

П’ятеро прикарпатських спортсменів є кандидатами для участі в Олімпійських Іграх в Токіо

В управлінні спорту облдержадміністрації повідомили, що відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 29 грудня 2020 року № 2823 «Про затвердження складу спортсменів-кандидатів для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року в м. Токіо (Японська Держава)» від нашої області до складу спортсменів-кандидатів для участі у цих Іграх, які у зв’язку з пандемією коронавірусу перенесені на липень-серпень 2021 року, увійшли п’ятеро прикарпатських спортсменів.

11:10

Максим Степанов: Україна закуповує вакцини проти COVID-19 за вартістю, яку визначено для більшості країн світу

Україна закуповує вакцини проти COVID-19 за вартістю, яку визначено для більшості країн світу. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

10:50

Ситуацію із просіданням ґрунту поблизу села Кропивник Калуської тергромади вивчають науковці

Поблизу села Кропивник Калуської територіальної громади на землях сільськогосподарського призначення, які частково обробляються, на довжині орієнтовно 250-300 м відбулося просідання грунту з порогом 30 см. Відстань до найближчої житлової забудови сягає 100 м.

10:04

В області зростає кількість виявлених випадків поширення коронавірусної інфекції

Впродовж попередньої доби в області було зареєстровано 173 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. При цьому встановлено одужання 292 осіб та 5 летальних випадків.

08:50

Громадські організації Івано-Франківщини можуть взяти участь у конкурсі «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансування Європейського союзу у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» оголошує конкурс грантів «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19».

14.01.2021
17:57

Андрій Бойчук: З ініціативи Президента ціни в платіжках людей буде зменшено на понад 30%

Сьогодні за ініціативи обласної державної адміністрації в приміщення наукового містечка «Нова енергія», яке функціонує в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, відбулося засідання «круглого столу» на тему «Формування енергетичної свідомості українців: виклики сьогодення».