22.09.2017
16:00

У Городенці відбувся VІІІ обласний фестиваль аматорського мистецтва «Покутські джерела»

Урочистою ходою під звуки духового оркестру мистецькі делегації Городенківського, Снятинського, Тлумацького, Тисменицького та Коломийського районів вирушили до центральної площі міста, де відбувалося головне дійство.

15:42

Туристичний потенціал Івано-Франківщини представлено на міжнародній туристичній виставці-ярмарку на Закарпатті

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації презентує туристичний потенціал Івано-Франківщині на ХVI-ій Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2017». Урочисте відкриття заходу відбулося сьогодні, 22 вересня, за участю керівництва Закарпатської області.

15:10

В облдержадміністрації розглянули напрямки розвитку та існуючі проблеми лісопереробної галузі

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання «круглого столу» на тему «Напрямки розвитку та існуючі проблеми лісопереробної галузі області».

15:00

На Богородчанщині відкрили відремонтований будинок культури

21 вересня в селі Росільна Богородчанського району відбулося урочисте відкриття відремонтованого будинку культури. В заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, заступники голови райдержадміністрації Василь Петришин та Василь Поштарюк, депутат обласної ради Марія Рудик, депутати районної ради Нестор Мартинець та Петро Маланчук, сільський голова Ігор Пасічняк, інші представники влади та місцеві жителі.

14:44

Національна рада представила результати впровадження мовних квот на радіо в першому півріччі 2017 року

19 вересня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення представила результати дотримання радіостанціями запроваджених торік квот пісень та ведення передач українською мовою.

14:04

Стан свободи слова і захист професійної діяльності журналістів обговорили під час семінару в Івано-Франківську

Сьогодні на базі Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ відбувся навчальний семінар «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності», у якому взяли участь близько 200 працівників Національної поліції, органів прокуратури, суддівського корпусу, а також представники громадських організацій, науковці та журналісти з Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей.

13:08

Питання стану підготовки об’єктів бюджетної сфери Прикарпаття до опалювального періоду розглянули на нараді в ОДА

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася робоча нарада з питань стану підготовки об’єктів бюджетної сфери до опалювального періоду 2017-2018 років. Участь у її роботі взяли директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, представники об’єднаних територіальних громад, міські голови міст обласного значення.

11:51

Українці отримали доступ до сучасних технологій, що рятують життя при гострому інфаркті міокарду

Україна значно прискорила темпи реформування кардіологічного напрямку, а фахівці навіть говорять про справжню революцію у боротьбі з інфарктами міокарду. Довгострокова системна робота асоціацій кардіологів України та міжнародних партнерів з громадської ініціативи Stent for Life нарешті поєдналась з процесами реформування системи охорони здоров’я, які відбуваються в Україні. Представляємо 5 ключових елементів, що змінюють кардіологію.

11:08

У ПНУ ім. В. Стефаника відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Роль освіти у сталому розвитку гірського регіону»

Участь у її роботі взяли відомі вчені, академіки Національної академії педагогічних наук України, доктори наук і професори з наукових установ, вищих навчальних закладів із 20 регіонів України, представники регіональних та місцевих органів влади, науковці з інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі.

10:15

Відбулося засідання обласної МКМР

21 вересня в головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулося чергове засідання обласної міжвідомчої координаційної ради з правової освіти населення, на якому розглянуто низку актуальних питань. Участь у засіданні взяв заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

09:19

Виплата компенсації за економію субсидій - це перший крок до їх подальшої монетизації

Виплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації. Про це в ефірі «Oboz.TV» заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

08:11

На Прикарпатті власники елітного житла поповнять місцеві бюджети на 1,7 мільйона гривень

На сьогодні органами ДФС Прикарпаття сформовано та направлено повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 60 жителям області, власникам житлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 300 кв. м (для квартири) або 500 кв. м (для будинку).

21.09.2017
17:31

Олег Гончарук: Станківецький навчально-виховний комплекс відкриє нові можливості для місцевої дітвори

На сьогоднішній день, в час коли в Україні активно впроваджується реформа освіти, забезпечення дітей належними умовами навчання є невід’ємною частиною для досягнення хороших результатів. Про це під час відкриття Станківецького навчально-виховного комплексу Витвицької об’єднаної територіальної громади сказав голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

17:04

Програма монетизації субсидій охоплює два мільйони господарств

Про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Віталій Музиченко у коментарі журналістам.

16:08

На Івано-Франківщині й надалі створюватимуть сільськогосподарські обслуговуючі та заготівельні кооперативи

У сільськогосподарських підприємствах Івано-Франківщини стабілізувалося поголів’я худоби та птиці. Однак у господарствах населення продовжується тенденція скорочення чисельності поголів’я тварин. Про це йшлося під час виїзної обласної семінар-наради у Городенківському районі.