13.04.2021
16:54

Успішно завершено перший етап реформи шкільного харчування

Оновлення нормативної бази стало першим етапом реформи шкільного харчування, яка впроваджується за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

15:00

Який склад вакцин від COVID-19?

Склад вакцин проти COVID-19 залежить від технології, що використовувалася для їх розробки. В Україні вже використовують вакцину Covieshield/AstraZeneca та очікують на вакцину AstraZeneca південнокорейського виробника SK Bioscience, CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

14:32

Президент ініціював невідкладну ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва».

14:20

Коштом ДФРР на Прикарпатті реалізовуватимуть 14 проектів за президентською програмою «Велике будівництво»

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 12 квітня 2021 року №297-р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» затверджено перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

13:04

Перша леді Олена Зеленська ініціює створення Ради безбар’єрності

На засіданні Міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яке відбулося 12 квітня, Перша леді Олена Зеленська запропонувала створення Ради безбар’єрності, яка б проводила моніторинг виконання передбачених заходів, розробки та реалізації програм, звітувала про виконання цільових показників.

11:40

У Шепоті на Косівщині відновили зруйнований минулорічною повінню міст

«Повеневі води річки Брустурка унеможливили сполучення із чотирма ділянками Шепота. Майже 100 домогосподарств залишалися відрізаними від села», – розповів староста Шепітського старостинського округу Степан Плитчук.

10:53

В Україні створено соціальну карту територіальних громад

На сайті Міністерства соціальної політики України в тестовому режимі запрацювала соціальна карта територіальних громад. Це інформаційна панель з основними статистичними даними щодо захисту дитини і надання соціальних послуг в громадах.

10:13

Ситуація із поширенням COVID-19 на Прикарпатті: за минулу добу одужали 1041 наш краянин

На сьогодні, 13 квітня, в області протягом попередньої доби зареєстровано 63 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, одужали 1041 особа, зафіксовано 17 летальних випадків (померли жителі Івано-Франківська (8), Калуша (2) та Городенківського (1), Долинського (1), Калуського (1), Рогатинського (2), Рожнятівського(1) та Тисменицького (1) районів).

08:51

У П’ядицькій територіальній громаді відкрили ЦНАП, обладнаний за сучасними вимогами

На відкриття завітали заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко, голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, виконавчий директор агенції розвитку територіальних громад Прикарпаття Ігор Мельничук.

12.04.2021
18:46

Андрій Бойчук вручив прикарпатським медикам почесні звання «Заслужений лікар України»

Указом Президента України Володимира Зеленського трьом прикарпатським лікарям присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

16:24

Світлана Онищук: Кожна територіальна громада зобов’язана надавати своїм жителям всі передбачені законодавством базові соціальні послуги та матеріальні виплати

Сьогодні за участі заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулася робоча нарада із керівниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади щодо функціонування соціальної сфери у 2021 році.

15:40

У рамках Національного проєкту «Велике будівництво» на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, яка проходить Івано-Франківщиною, ремонтують мости

У рамках Національного проєкту «Велике будівництво» продовжується капітальний ремонт важливих об’єктів транспортної інфраструктури Прикарпаття.

14:19

Кого на вакцинацію реєструють роботодавці

Якщо ви є в переліку, про запис у чергу або ж реєстрацію на щеплення проти COVID-19 (залежно від того, який етап вакцинальної кампанії) подбає ваш роботодавець.

11:40

Президент підписав закон щодо покращення умов надання породіллям державної допомоги «пакунок малюка»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 1359-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року.

08:51

За минулу добу коронавірусну хворобу побороли 852 мешканці Прикарпаття

Станом на сьогодні, 12 квітня, в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 49 нових випадків COVID-19, одужали 852 особи, встановлено два летальні випадки від коронавірусної хвороби у Івано-Франківську (1) та Калуші (1).