Інклюзивний дитячий майданчик відкрили в обласній лікарні

news-image
За сприяння Благодійного фонду «Ти – Ангел» у рамках проекту «Ігровий майданчик – крок до здійснення дитячих мрій», 3 жовтня на території обласної дитячої клінічної лікарні відбулося офіційне відкриття першого в області інклюзивного дитячого майданчика, який складається з шести елементів, зокрема, каруселі, пісочниці, гойдалки, балансера та тренажера.

Для зручності дітей із обмеженими можливостями усі ці зони оснащені пандусами та перилами.

Загальна вартість такого майданчика склала 88 тисяч гривень, а встановлення та облагородження території – 125 тисяч гривень.

За словами головного лікаря ОДКЛ Радислава Котурбаша, інклюзивний майданчик – це другий етап проекту. Першим стало відкриття реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями, де такі дітки проходять лікування. В основному процедури проходять в першій половині дня. Діти, які перебувають на стаціонарному лікуванні, або ж відвідують поліклінічне відділення, дотепер не мали можливості відпочити на території медичного закладу. Зараз  малеча спільно зі своїми батьками матиме можливість присвяти свій час розвагам, а найголовніше якісним та безпечним.   

Організатори та адміністрація лікарні переконані, що такий ігровий майданчик сприятиме контактуванню дітей із особливими потребами зі звичайними дітьми, що має великий терапевтичний ефект та надзвичайно важливо для соціальної адаптації дітей-інвалідів.

04.10.2016 13:14