23.05.2020
22.05.2020
20:12

Віталій Федорів: Президентський проект «Велике будівництво» надав шанс завершити спорудження найнеобхідніших соціальних об’єктів Прикарпаття

Сьогодні, перебуваючи у рамках робочої поїздки на Верховинщині, голова облдержадміністрації Віталій Федорів оглянув хід будівництва дитячого садочка у селі Верхній Ясенів.

19:37

Віталій Федорів: Будівництво сучасних амбулаторій – це можливість для жителів області отримувати якісні медичні послуги

Таку думку сьогодні під час відкриття амбулаторії монопрактики сімейної медицини у селі Верхній Ясенів на Верховинщині висловив голова облдержадміністрації Віталій Федорів.

19:34

Віталій Федорів проінспектував хід проведення будівельних робіт на дорогах Косівського та Верховинського районів

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів із робочою поїздкою побував у Верховинському та Косівському районах.

16:45

Послаблення карантинних заходів обговорили під час онлайн-брифінгу в ОДА

Сьогодні на онлайн-брифінгу перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка розповіла, що на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС були затверджені заходи щодо послаблення карантину. Однак карантин в області продовжено до 22 червня.

16:29

На Прикарпатті понад 38 відсотків ліжкомісць заповнено хворими та пацієнтами із підозрою на COVID-19

Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1496 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 22 травня зайняті 579, що становить 38,7%, з них 230 пацієнтами з підтвердженим COVID-19 та 349 хворими, які очікують на результати ПЛР-дослідження.

16:12

Прикарпатські рятувальники радять, як убезпечити відпочинок в горах

Гори Карпати приваблюють туристів на відпочинок. Та, як свідчать конкретні факти, дуже часто мандрівники під час подорожей гірськими схилами потрапляють в різні нештатні ситуації. З початку року рятувальники Прикарпаття здійснили 16 виїздів для надання допомоги туристам в горах, врятовано 17 людей.

15:28

Де найбільше пралісів на Прикарпатті?

Праліси – це лісові екосистеми, що виникли й розвиваються природним шляхом та без істотного втручання людини. У звіті Конференції міністрів лісового господарства Європи (MCFPE) зазначено, що пралісом називають лісовий масив, який практично не зазнавав людського втручання і у своїй структурі та динаміці демонструє природний розвиток, причому його ґрунти, клімат, флора, фауна й життєві процеси не зруйновані, не змінені через лісокористування, випас худоби або інший безпосередній чи опосередкований

14:15

Для Галицького терцентру надійшла благодійна допомога зі Швейцарії

Півтора року триває співпраця між Галицьким територіальним центром соціального обслуговування та членами «Ліон-клубу» з міста Соурсес (Швейцарія). Ще у 2019 році кураторами проекту Миколою Королем – проректором Львівського лісотехнічного університету та Іваном Біликом - керівником терцентру було підписано «Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю» зі швейцарською стороною.

12:20

Відкрита реєстрація на Всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020»

Громадська рада при Мінрегіоні разом з партнерами запрошують всіх зацікавлених осіб взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який пройде у період з 1 по 5 червня 2020 року шляхом відеоконференції.

11:44

Створення системи водопостачання й водовідведення, реконструкція очисних споруд, встановлення сонячних панелей – стратегічні кроки Тлумацької ОТГ

Забезпечення жителів ОТГ якісними комунальними послугами є стратегічним завданням для керівництва Тлумацької об’єднаної територіальної громади. Про це у коментарі сказав очільник міської ради Роман Круховський, інформують у прес-службі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

11:15

МОН затвердило графік ЗНО-2020: основна сесія відбудеться 25 червня – 17 липня, результати оголосять до 29 липня

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

10:51

Відійшов у вічність Анатолій Матвієнко

Перестало битися серце Анатолія Сергійовича Матвієнка – українського політика, народного депутата України шести скликань, активного будівничого незалежної України.

10:11

В області зафіксовано ще 11 випадків COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 22 травня в Україні 20148 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 588 летальних, 6585 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1434 дитини та 3907 медиків.