Зустріч з польською делегацією Повіту Олесно

news-image
Днями, в рамках реалізації угоди про партнерство між Повітом Олесно та Богородчанським районом у Богородчанській РДА відбувся круглий стіл на тему «Шляхи поглиблення співпраці та посилення партнерства між Повітом Олесно та Богородчанським районом».

У заході взяли участь голова Богородчанської райдержадміністрації Франко Єжак, голова районної ради Михайло Головчук, селищний голова с. Богородчани Ростислав Заремба, керівники управлінь і відділів адміністрації, представники громадськості.

Польську делегацію, очолювану віце-старостою повіту Олесно Роландом Фаб’яником, представили начальник відділу промоції і розвитку економіки Норберт Гобер, начальник відділу охорони навколишнього середовища, сільського господарства і лісництва Дорота Млинарчик, керівники підприємств, фермери, представники мистецької сфери.

У ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо можливих напрямків, у яких можливо поглибити співпрацю. Франко Єжак наголосив на важливості для України досвіду Польщі в реалізації реформ, зокрема децентралізації і запропонував організувати виїзні семінари на місця для детального ознайомлення з роботою органів місцевого самоврядування в Польщі. Крім того, голова райдержадміністрації запропонував посилити економічну і культурно-освітню співпрацю.

В свою чергу голова польської делегації Роланд Фаб’яник в короткому, але детальному виступі описав теперішній стан та основні проблеми місцевого самоврядування в Польщі та висловив підтримку ідеям поглиблення співпраці в цікавих для обох сторін сферах .

За результатами зустрічі сторони досягли домовленості про спільну роботу над програмою реалізації угоди про партнерство на 2017 рік. Польські партнери запросили очільників та представників району в листопаді п.р. з візитом відвідати повіт Олесно.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

27.09.2016 09:12