Збори керівного складу військових частин територіальної оборони області пройдуть з 27 травня до 2 червня на базі Калуського ТСОУ

news-image
Про це йшлося 15 травня на брифінгу у Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті.

Метою цих зборів є підвищення індивідуальної навченості, набуття військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами управління окремої бригади та батальйонів територіальної оборони спроможностей щодо виконання завдань у ході відмобілізування військових частин та виконання ними завдань територіальної оборони.

Під час проведення зборів з учасниками будуть проведені заняття з вивчення функціональних обов’язків, вогневої, тактичної, військово-медичної підготовки, вивчення засобів зв’язку та їх застосування.

На завершальному етапі зборів учасники виконають практичні стрільби з пістолета Макарова та автомата АК-74, а також здобудуть практичний досвід щодо планування, підготовки та керівництва підрозділами територіальної оборони під час виконання ними завдань за призначенням.

Про необхідність постійного навчання резервістів та військовозобов'язаних розповів голова ради резервістів бригади молодший сержант Володимир Фіцик.

15.05.2019 17:05