Завтра – День Державного Прапора України

news-image
З нагоди цього знакового для українців свята в обласному та районних центрах, містечках і селах Прикарпаття відбудуться урочисті заходи. Насамперед – офіційні церемонії підняття Державного Прапора України, які розпочнуться о 9-ій годині.

В Івано-Франківську така церемонія відбудеться 23 серпня, у п’ятницю, на Вічевому майдані. Планується, що у ній візьмуть участь керівники області та міста, працівники державних установ та громадськості.

Серед інших заходів, які пройдуть в Івано-Франківську з нагоди свята, – флешмоб «Символ нації» на площі Соборності (вулиця Грушевського, 21,) о 8:30 та відкриття дитячого клубу «Глобус» (вул. Берегова, 34) о 13:00.

Цього ж дня у рамках фестивалю «КрайКа» в Івано-Франківській торгово-промисловій палаті (вул. Т.Цьоклера, 9а) відбудеться семінар «Розвиток вишивки» – 15:00.

Увечері містян та гостей обласного центру організатори святкових заходів запрошують до Палацу Потоцьких на показ вистави просто неба Івано-Франківського Нового театру (19:00), а з 21:00 – Ніч українського кіно. З 20:00 усі охочі зможуть здійснити вечірній підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші.

З переліком основних заходів до Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України в області можна ознайомитись тут.

22.08.2019 16:48