Завдяки співпраці обласної та міської влади у Рибному запрацювала сортувальна лінія ТПВ

news-image
У селі Рибне Тисменицького району урочисто запустили сортувальну лінію твердих побутових відходів (ТПВ). На її спорудження виділили 6 млн грн з обласного бюджету.

Подія відбулася за участі голови обласної ради Олександра Сича, міського голови м. Івано-Франківськ Руслана Марцінківа, першого заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимира Заника, депутатів обласної ради Михайла Королика, Василя Поповича, сільського голови с. Рибне Василя Ісаківа, інших посадових осіб обласної та місцевої влади.

На новій лінії сміття сортують на кілька фракцій для подальшої переробки та екологічної утилізації. Тут працюватимуть із ТПВ з Івано-Франківська та населених пунктів області. Відсортоване сміття продаватиметься для вторинної переробки. Всі інші відходи – будуть подрібнюватися.  

Сортувальна лінія є сучасною та мобільною. Зараз її потужність становить 20-25 тонн за зміну. Проте з часом вона зросте до 50 тонн. На разі тут створено 15 робочих місць. 

За словами міського голови м. Івано-Франківськ, такий амбітний план вдалося втілити в життя завдяки співпраці з обласною радою. І це вже не перший здобуток, адже торік полігон укомплектували біогазовою установкою. «Але на цьому не плануємо зупинятися. Наступний план – сміттєпереробний завод. У цьому напрямку вже є перші зрушення: вдалось знайти землю під будівництво такого», - розповів Руслан Марцінків.

 

13.06.2018 09:22