Заступник Генерального прокурора Віктор Трепак представив нового керівника прокуратури Івано-Франківської області

news-image
Вчора заступник Генерального прокурора Віктор Трепак представив колективу прокуратури Івано-Франківської області нового очільника Юрія Фреїшина. Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Віктор Трепак зазначив, що основними завданнями в діяльності органів прокуратури є боротьба з корупцією, посилення протидії кримінальним правопорушенням на актуальних напрямках, досягнення результатів на які чекає суспільство, що можливе лише у належній взаємодії правоохоронних органів.

У свою чергу Юрій Фреїшин подякував за довіру та запевнив, що разом із колективом прокуратури докладе максимум зусиль задля верховенства права та посилення довіри громадян до органів прокуратури.

Довідково

Фреїшин Юрій Михайлович народився у 1981 році в місті Калуші Івано-Франківської області. В органах прокуратури працює з 2003 року. До призначення на посаду прокурора Івано-Франківської області працював начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

29.11.2019 15:48