За благодійну допомогу родинам Гончаруків, Мельників і Бойків вручено символічні ковані маки

news-image
У рамках відзначення 20-річчя запровадження паліативної служби в області в Архікатедральному та Митрополичому Соборі Воскресіння відбувся молебень, який очолив Владика Володимир Війтишин у співслужінні з капеланом клінічного центру паліативної допомоги о. Ярославом Рохманом, директором БФ Карітас Івано-Франківськ о. Володимиром Чорнієм та ішими представниками духовенства.

Після святкової літургії у Музеї мистецтв Прикарпаття представники влади вручили подячні грамоти медикам обласного клінічного центру паліативної допомоги, виїзної консультативної служби та Надвірнянського будинку дитини, які щоденно допомагають на завершальному етапі життя, полегшують страждання і роблять усе, щоб останні дні пацієнтів минули безболісно.

 Керівництво хоспісу відзначило благодійну допомогу трьох родин, а саме: Гончаруків, Мельників та Бойків, які безперервно переймаються пацієнтами хоспісної служби. Їм було вручено ковані маки, як символ паліативної допомоги.   

Під час урочистостей відбувся і благодійний аукціон, на якому була представлена 21 картина. Серед полотен прикарпатських художників була і робота «Ангел», виконана хлопчиком із церебральним паралічем, який створив її за допомогою пензлика в губах.   

Виручені з аукціону кошти передадуть на розвиток паліативної допомоги в області.

 

 

23.10.2017 16:03