З нагоди відзначення Дня захисника України в обласному центрі відбувся парад учнівської молоді

news-image
Сьогодні в Івано-Франківську з нагоди відзначення 14 жовтня 75-ої річниці створення Української повстанської армії, Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулася урочиста хода та марш учнівської молоді.

Організаторами проведення заходів виступили департаменти освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківської міської ради, обласний та міський військові комісаріати.

Зазначимо, що цьогоріч участь у параді взяли учні із 20 навчальних закладів. Загалом містом марширували близько 500 прикарпатських юнаків і дівчат.

За словами методиста обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Івана Лазара, метою проведення урочистостей є вшанування пам’яті борців за волю і незалежність України у роки Другої світової війни, а також воїнів-учасників антитерористичної операції, що відстоюють цілісність держави у східних областях. Участь у подібних заходах, на думку Івана Лазара,  сприяє вихованню у молодого покоління патріотичних почуттів, гордості за нашу державу, збереження її історичної пам'яті.

Опісля проходження урочистим маршем на площі Івана Франка відбулися показові виступи учнів Прикарпатського військово-спортивного ліцею.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

12.10.2017 15:08