Євген Фербей: Національна програма «Велике будівництво» дає можливість створювати якісні умови навчання для школярів

news-image
У середу, 9 грудня, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей із робочою поїздкою побував у Надвірнянському районі та Яремчанській громаді, де ознайомився із роботою закладів освіти та спорту.

Зокрема, він побував у Чорнопотоківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Делятинської територіальної громади, де у рамках реалізації проєкту «Спроможна школа для кращих результатів» продовжується реконструкція закладу із добудовою корпусу на 14 учбових класів, котельні та адміністративних приміщень.
«На сьогодні в Чорнопотоківському освітньому закладі навчаються 450 учнів. Школярі здобувають освіту у трьох приміщеннях, які не пристосовані для проведення навчального процесу і не відповідають технічним та санітарним нормам, - зазначив Євген Фербей. – З кожним роком у громаді спостерігається тенденція до збільшення кількості школярів, тож добудова приміщень дасть можливість забезпечити належні умови для навчання дітей та роботи педагогічного колективу. Надважливим завданням для нас є об’єднання зусиль задля продовження і завершення робіт  на цьому об’єкті у 2021 році».
Також Євген Фербей відвідав Яремчанську ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів. Даний проєкт у 2020 році був відібраний для участі в Національній програмі «Велике будівництво». Передбачалася реконструкція з добудовою школи та завершення будівництва двох блоків, які прибудовуються до існуючого головного корпусу школи, який експлуатується.

Загальна кошторисна вартість проєкту  складає більше 40 мільйонів гривень.  У рамках реконструкції завершено будівництво зазначених блоків, влаштовано їх покрівлю, проведено утеплення фасадів, влаштовано водопровідні  та каналізаційні мережі.
«Національна програма «Велике будівництво» дала можливість створити комфортні умови навчання для яремчанських школярів, - підкреслив Євген Фербей. – На даний час роботи на об’єкті  виконані в повному обсязі, за рахунок коштів обласного бюджету придбано обладнання для школи на суму 4,7 млн. грн. Наразі завершуються розрахунки з підрядною організацією. Тож сподіваємося, що вже найближчим часом учні зможуть розпочати навчання у новому приміщенні».

10.12.2020 10:45