Ярмарок кар’єри в Кутському професійному ліцеї

news-image
Днями проведено ярмарок кар’єри на базі Кутського професійного ліцею. У ньому взяли участь студенти ліцею, школярі Кутської, Старокутської ЗОШ І-ІІІ ст. та роботодавці району.

«Служба зайнятості проводить послідовну та системну профорієнтаційну роботу. Ярмарок кар’єри має на меті допомогти учнівській молоді обрати професію, а студентам – знайти своє перше місце праці. В даному навчальному закладі навчають за професіями, які завжди потрібні на ринку праці не тільки Косівського району, але і всієї області», - зазначив, відкриваючи захід, директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Директор ліцею Наталія Кравчук ознайомила учнівську молодь з напрямками навчання, запросила до навчального закладу та подякувала за дієву співпрацю зі службою зайнятості.

Захід проводився в три етапи: перший – це презентації для школярів професій, за якими готує висококваліфікованих працівників Кутський професійний ліцей; другий – проведення майстер-класів для учнівської молоді студентами навчального закладу для демонстрації своїх навичок та вмінь; третій – презентація роботодавцями для студентів ліцею своєї діяльності.

Для школярів, які ще не визначилися зі своїм професійним майбутнім або сумніваються у правильності вибору професії, працювала локація «Експрес-тестування» районної філії, де можна було пройти профдіагностичне тестування, результати якого допоможуть зорієнтуватися у виборі професій.

Ця зустріч сприяла популяризації робітничих професій, орієнтації молоді на отримання тих професій, що користуються сталим попитом на ринку праці району. Роботодавці мали можливість поспілкуватися з студентами, оцінити їх навички та вміння, презентувати свою компанію та діяльність, поділитися досвідом кар’єрного зростання, взяти участь у дискусії з проблем якості освіти та підбору персоналу.

«Будуєте кар’єру, але не знаєте з чого почати, завітайте до служби зайнятості, пройдіть профорієнтаційні тести, які допоможуть зрозуміти до чого у вас схильність, та отримайте консультації фахівців щодо побудови вашого професійного майбутнього», - наголосили фахівці служби зайнятості.

15.04.2019 16:25