Віталій Федорів та керівники правоохоронних органів області зустрілися із жителями Калуського району

news-image
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів та керівники правоохоронних органів області зустрілися із громадою Калущини. Участь у спілкуванні також взяли керівники районної влади, державних установ та представники громадських організацій.

Віталій Федорів зауважив: «Керівництво облдержадміністрації спільно із представниками правоохоронних органів регулярно обговорює із громадськістю проблемні питання задля їх вирішення. Ми спільно аналізуємо як виконується Президентська програма «Велике будівництво», будуються дороги, вирішуються питання із протидії захворюваності населення на коронавірус, підготовку шкіл до нового начального року та багато інших. Обласна державна адміністрація підготувала проект протипаводкової програми та подала на затвердження сесії обласної ради. Ми повинні зробити все для того, щоб прикарпатці відчували себе захищеними».

Також посадовець наголосив, що скоординувавши зусилля органів виконавчої влади,  місцевого самоврядування та правоохоронців, ми захищаємо права, інтереси наших краян та вирішуємо проблемні питання.

Жителі мали нагоду задати низку питань та поділитися із керівництвом області проблемами щодо проведення ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення, протидії захворюваності на COVID-19, роботи місцевої поліції й прокуратури, виконання дохідної частини місцевих бюджетів, ситуації із ліквідації наслідків червневої повені.

27.08.2020 15:06