Віталій Федорів: Рятівники Івано-Франківщини мають необхідне обладнання для реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій

news-image
Сьогодні на Прикарпатті відбулися тактико-спеціальні навчання, що проводяться з метою випробовування техніки та обладнання, які поступили на оснащення рятувальних підрозділів управління ДСНС в області.

На заході були присутні т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів, заступники голови ОДА, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів облдержадміністрації, управлінь ДСНС в області, з питань цивільного захисту та спеціалістів цих служб, а також представники ЗМІ.

«Рятувальники часто ризикують власним життям задля порятунку інших. Це робить їх професію благородною. Переконаний, що держава не стоїть осторонь проблем та забезпечує рятувальні служби тим технічним обладнанням, яке їм потрібне. З обласного бюджету також виділяються відповідні кошти для придбання необхідного спорядження, оскільки влада завжди вважає, що небезпекам потрібно запобігти», -  зауважив Віталій Федорів.

На цих навчаннях було продемонствано два нових унікальних сучасних  снігоболотоходи «Богун», які призначені для забезпечення дій рятувальників гірських пошуково-рятувальних підрозділів, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм першої медичної допомоги, зв'язку та оповіщення у ході ведення пошуково-рятувальних робіт, оперативної та мобільної доставки рятувальників та спеціального обладнання, транспортування постраждалих в умовах гірського бездоріжжя (снігових заметів, заболоченої місцевості, а також подолання водних перешкод.

Під час навчань було презентовано спеціальне майно та спорядження для гірських рятувальників СПРЧ АРЗ СП, яке придбано за кошти обласного бюджету вартістю 100 тис гривень.

«Під час сьогоднішього навчання продемонстрували новітню техніку, яка потрібна для того, щоб вчасно ліквідувати наслідки стихійних явищ, і головне, зберегти людське життя. Переконаний, що управління ДСНС в області надзвичайно кваліфіковано підходить до вирішення цих питань. Держава вживає багато заходів щодо запобігання небезпек. Задля цього рятувальні служби забезпечуються необхідною дороговартісною технікою, яка використовується для надання допомоги людям у гірській та непрохідній місцевості. За кошти обласного бюджету було закуплено гірське спорядження, яке надасть можливість допомагати людям», -  підкреслив Віталій Федорів.

25.02.2020 16:00