Віталій Федорів проінспектував хід проведення будівельних робіт на дорогах Косівського та Верховинського районів

news-image
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів із робочою поїздкою побував у Верховинському та Косівському районах.

Разом із народними депутатами та керівниками районів Віталій Федорів взяв участь у відкритті амбулаторії монопрактики сімейної медицини у селі Верхній Ясенів, що на Верховинщині,  ознайомився із ходом будівництва дитячого садочка, який споруджується у рамках проекту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», та станом реконструкції Красноїльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У Косівському районі керівник області проінспектував новозбудовану дорогу між населеними пунктами Яблунів і Космач , ознайомився із новітніми технологіями спорудження мостів через гірські річки.

«Будівництво нових доріг – це першочергове завдання для обласної влади, яке перебуває на особливому контролі Президента України Володимира Зеленського, - підкреслив Віталій Федорів. – На сьогодні ми отримали усі необхідні механізми, зокрема підтримку банківського сектору, для того, щоб будувати якісні автошляхи та мости. Разом з тим, маємо чіткі вимоги до спорудження доріг, а саме: це повинно бути нове будівництво, суцільними ділянками не менше п’яти кілометрів завдовжки».

За словами очільника Прикарпаття,  особливої уваги в нашій області  потребують мости та мостові переходи, оскільки тут наявна найбільша серед інших регіонів їх мережа. Загальна кількість мостів складає 1280 одиниць.  

Інспектуючи ділянку дороги між населеними пунктами Яблунів і Космач, Віталій Федорів зазначив, що вона є яскравим прикладом співпраці влади та громади. Адже кошти на її будівництво надано благодійною організацією «Мій Космач». 

 

22.05.2020 19:34