Віталій Федорів обговорив із головою Державного агентства лісових ресурсів України проблеми розвитку лісової галузі Прикарпаття

news-image
Про стратегію розвитку лісової галузі Карпатського регіону йшлося 5 липня на зустрічі голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва та голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича.

Віталій Федорів відзначив, що розвиток лісового господарства, організація роботи підприємств галузі в області є надзвичайно важливим. Цей напрямок потребує фахового супроводу та збалансованої роботи.

«Президент України і Уряд поставили чітке завдання – покращити ситуацію в лісовій галузі та забезпечити надходження податків і зборів  до бюджетів всіх рівнів, – зазначив очільник Прикарпаття. – Сподіваємось на вашу допомогу в налагодженні процесу ефективного використання лісів».

Під час зустрічі посадовці обмінялися думками щодо раціонального використання лісів, застосування новітніх технологій при проведенні господарської діяльності суб’єктами господарювання, переробки та продажу деревини, кадрових та інших питань.

Голова лісового відомства розповів, що перебуває з робочою поїздкою  в регіоні та запланував оглянути на Прикарпатті найбільш проблемні місця у роботі лісівників, ознайомитися з наслідками масштабної червневої негоди.

«Сьогодні перебував на території ДП «Верховинське лісове господарство. Спільними зусиллями влади, лісівників, надзвичайників, військових зроблено дуже великий об’єм роботи. Також в області мають місце проблеми з виконанням окремими господарствами своїх податкових зобов’язань. Тому над цим будемо працювати, – зазначив Василь Кузьович. – На Франківщині накопичилися проблеми різного характеру, і кадрового у тому числі. Деякі лісгоспи і обласне управління вимагають управлінських кадрових рішень. Спробую розібратися на місці, щоб допомогти вирішити проблеми».

06.08.2020 08:43