Віталій Федорів: Нові об’єкти медицини та соціальної інфраструктури покращуватимуть якість життя людей

news-image
Влада повинна системно і якісно підходити до покращення умов медичної галузі. На цьому наголосив Віталій Федорів під час відкриття новозбудованої амбулаторії монопрактики сімейної медицини в селі Креховичі Брошнів-Осадської ОТГ Рожнятівського району.

«Незважаючи на ряд об’єктивних умов, зокрема, через поширення коронавірусного захворювання, червневі повені, ми рухаємося вперед, відкриваючи нові заклади, будуючи нові дороги, - зазначив очільник області. - Реформа децентралізації дозволила впровадити нові форми роботи та вперше за роки незалежності у цьому селі відкрити новозбудований об’єкт. З наступного року 62 об’єднані територіальні громади області перейдуть на прямі міжбюджетні відносини, що дозволить їм впевнено розвиватися».

Віталій Федорів зазначив, що в рамках програми «Доступна медицина» в області заплановано спорудження 38 амбулаторій. І хоча у цьому році вона буде завершена, ОТГ матимуть змогу надалі самостійно визначати пріоритети.

«Запити у людей на нові об’єкти медицини, соціальної інфраструктури, дороги великі. Їх будівництво покращуватиме якість життя людей», - наголосив Віталій Федорів.

Додамо, що ще одна амбулаторія монопрактики сімейної медицини буде збудована у Брошнів-Осадській ОТГ - у селі Кадобна. В амбулаторії села Креховичі, яку відкрили вчора, уже встановлено систему водопостачання, опалення, водовідведення автоматичну пожежну сигналізацію. На відведеній земельній ділянці присутній благоустрій. Стоянки загального користування та для мало мобільних груп населення розташовані на території. Навколо будівлі запроектовані під’їзні дороги для пожежних машин. Кошторисна вартість об’єкту становить близько шести мільйонів гривень.

21.08.2020 10:12