Віталій Федорів: На боротьбу з COVID-19 ми змогли акумулювати понад 145 мільйонів гривень, з яких 13 мільйонів - це кошти обласного бюджету, а більше 60 мільйонів - гроші «великого бізнесу»

news-image
Впродовж останніх днів фіксується зростання кількості випадків COVID-19, яке, на думку голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва, напряму пов’язане із пом’якшенням карантинних заходів та недотриманням мешканцями основних протиепідемічних правил і вимог. Про це він сьогодні повідомив під час пресконференції із актуальних питань за підсумками місяця.

«Сьогодні лабораторно підтверджено 55 випадків коронавірусної інфекції. За останні 10 днів це найбільша кількість за добу, - підкреслив керівник Прикарпаття. - Ми повинні усі усвідомити: для того щоб інфекція не поширювалась, треба дотримуватись карантинних обмежень. Пом’якшення карантинних заходів, не означає їх відміну».

Додамо, що станом на 3 липня в області зареєстровано 2544 випадки. За добу госпіталізовано 27 хворих з підозрою на COVID-19. Всього з початку пандемії захворіло 64 дітей, з яких 70% одужали. У відділеннях інтенсивної терапії перебувають 58 хворих, з них на штучній вентиляції легень – 3, СІРАР – 15. Усього одужало 1108 хворих, померло 104 хворих (2 особи за останню добу). Для лікування хворих на коронавірусну хворобу у закладах першої хвилі розгорнуто 1246 ліжок, з них зайнято 267 ліжок або 21,94%. На стаціонарному лікуванні перебувають 583 хворих із пневмоніями.

З метою розвантаження зайнятих ліжок визначено три заклади другої хвилі на 113 ліжок для госпіталізації хворих при завантаженні закладів першої лінії, а це – КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», Богородчанська ЦРЛ, Бурштинська ЦМЛ.

«Для протидії поширенню коронавірусної інфекції нам уже вдалося акумулювати ресурс у сумі більше 145 мільйонів гривень, з яких понад 13 мільйонів гривень це кошти обласного бюджету, і більше 60 мільйонів гривень - це кошти «великого бізнесу», - зазначив Віталій Федорів.

03.07.2020 15:46