Віталій Федорів: Ініціатива Президента й Уряду щодо зниження вартості теплопостачання дозволила прикарпатцям економити 10-15% коштів

news-image
На виконання доручень Президента України Володимира Зеленського та Уряду заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів провів нараду за участю заступників голови та керівників відповідних структурних підрозділів ОДА, в рамках якої проаналізували ситуацію щодо тарифоутворення на централізоване теплопостачання в регіоні.

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Ігоря Гуніна, на Прикарпатті теплогенеруючі підприємства врахували постанову КМУ № 1082 щодо тарифоутворення у зв’язку зі зниженням ціни на газ. Відповідно, при нарахуванні плати за грудень 2019 року це призвело до зниження сум в платіжках. У середньому економія становила по 1 кімнатній квартирі – від 39,8 до 120 гривень, по 2-х кімнатній – від 56,4 до 165 гривень та по 3 кімнатній - від 75,2 до 210 гривень.

Загалом знижку на централізоване теплопостачання в грудні 2019 року отримали майже 84%, або 38014 абонентів.

Також облдержадміністрацією направлено головному управлінню держпродспоживслужби в області звернення щодо перевірки суб’єктів господарювання, тарифи на опалення яких перевищують середній показник по області та отримано позитивну відповідь.

«Ініціатива Президента й Уряду щодо зниження вартості теплопостачання дозволила прикарпатцям економити 10-15% коштів. І це важливий крок, який полегшить фінансове навантаження на соціально незахищених громадян», - зазначив Віталій Федорів.

05.02.2020 14:15