Віталій Федорів: Відкриття садочка в Перегінську - це результат об’єднання зусиль влади та громади задля розвитку дітей

news-image
Сьогодні у селищі Перегінське, що на Рожнятівщині, відкрили дошкільний навчальний заклад «Веселка» для 50-ти дітей. З цієї нагоди на урочистості завітав голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, заступник голови ОДА Василь Івасик, керівники району, батьки та майбутні вихованці дитячого садочка.

За словами Віталія Федоріва, дошкільний заклад облаштували у колишній школі-інтернаті, яка тривалий час перебувала на балансі області. Відтак приміщення передали Перегінській селищній раді. Здійснивши реконструкцію закладу, місцевій владі спільно з громадою вдалося облаштувати дві групи для п’ятдесяти діток. Це лише перша черга реконструкції. Невдовзі тут планують відкрити ще кілька дошкільних груп.

«На сьогодні потреба в охопленні дітей дошкільною освітою на Прикарпатті є надзвичайно великою. Лише у даному селищі понад тисяча діток чекають на нові дошкільні заклади», - зазначив Віталій Федорів.

Керівник Івано-Франківщини наголосив, що відкриття садочка у Перегінську – це результат об’єднання зусиль влади та громади задля розвитку дітей. Адже саме завдяки спільним зусиллям та єдиному баченню щодо розвитку дошкільної освіти в громаді вдалося реалізувати задуманий проєкт.

Зазначимо, що фінансування робіт здійснювалося за підтримки обласної, районної влади та коштів громади.

11.10.2020 14:07