Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування

news-image
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук взяв участь у роботі постійної комісії обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування. На засіданні було розглянуто проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.07.2015р. № 1722-36/2015 «Про перспективний план формування територій громад області».

У цьому проекті запропоновані зміни, які стосуються об’єднаних територіальних громад, враховуючи звернення жителів населених пунктів Галицького, Тлумацького та Коломийського районів.

Під час розгляду зазначеного питання Олег Гончарук вкотре підтвердив незмінність позиції облдержадміністрації щодо дотримання добровільності у процесі об'єднання громад. Також на засіданні йшлося про доповнення Програми розвитку місцевого самоврядування в області на 2016-2020 роки. У підсумку комісія рекомендувала внести зазначені питання на розгляд сесії обласної ради.

 

14.09.2018 17:01