Відбулася розширена нарада з питань безпеки перевезення пасажирів

news-image
Днями в Івано-Франківську відбулася розширена нарада з питань безпеки перевезення пасажирів. Участь у нараді взяли директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець, а також представники територіальних управлінь Національної поліції, Укртрансбезпеки, ДСНС.

Присутні зібралися, щоб обговорити питання безпеки перевезення пасажирів, поділитися один з одним досвідом з даного питання та напрацювати дорожню карту, як спільно діяти надалі, аби зберегти життя та здоров’я мешканців області.

Як зазначила Жанна Табанець, щороку в Україні в дорожньо-транспортних пригодах, яких стається понад 150 тисяч, смертельних травм зазнають близько 4 тисяч осіб, 30 тисяч отримують поранення. Значна частина потерпілих отримують інвалідність, три чверті смертей у дорожньо-транспортних пригодах в Україні припадають на людей працездатного віку. Збитки держави оцінюються в 3,4 % ВВП, або 4 млд. доларів США. Представники Національної поліції та Укртрансбезпеки надали детальну аналітичну інформацію про аварійність в області, а також продемонстрували  присутнім зафіксовані на відео порушення водіями маршрутних автобусів в обласному центрі.

Додатково наголошено на великій відповідальності пасажирських перевізників, адже їхніми послугами користуються мільйони пасажирів. Особливо уважним до питань безпеки, технічного стану транспортних засобів, стану водіїв та дотримання ними Правил дорожнього руху слід бути в осінньо-зимовий період.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

07.12.2017 10:11