Відбулася підсумкова конференція проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму»

news-image
Підсумки реалізації проекту презентував начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко.

Результатами впровадження проекту стали:

-  аналітичні і соціологічні дослідження соціально-економічного потенціалу туристичної галузі у т.ч. визначення інтегрального показника туристичного потенціалу всіх адміністративно-територіальних одиниць області;

- комплексна регіональна цільова програма розвитку туризму в області на 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням обласної ради від 16.10.2015 р. № 1820-39/2015;

-  забезпечення функціонування Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму;

-  підвищення рівня якості туристичних послуг через проведення добровільної категоризації туристичних садиб області, навчальні тренінги: тренінг з питань організації послуг у сфері сільського зеленого туризму (26.04, м. Івано-Франківськ); тренінг-семінар «Сприяння розвитку туризму в Івано-Франківській області» (20-22.07, с. Поляниця Яремчанської міської ради); тренінг з питань маркетингу послуг у сфері сільського зеленого туризму «Результативна гостинність: від основ сервісу до підбору персоналу» (29.09, м. Івано-Франківськ);

-  спорудження у м. Галичі і с. Ільці Верховинського району візит-центрів (місць зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів);

-  виготовлення і встановлення понад 35 туристично-інформаційних стендів на території області;

- створення туристичного веб-порталу;

- презентація туристично-рекреаційного потенціалу області на понад 10 всеукраїнських і регіональних виставках;

- виготовлення друкованої промоційної продукції.

Програмою заходу було передбачено проведення двох сесій:  «Здобутки і перспективи розвитку туризму на Прикарпатті як результат забезпечення сталості проекту «Івано-Франківська область – край для туризму» і «Туристично-інформаційний центр як елемент інноваційної інфраструктури туристичної індустрії»

Під час другої сесії аналітик-статистик ЛКП «Центр розвитку туризму» Ольга Рабійчук презентувала результати роботи Львівського туристично-інформаційного центру, що стало хорошою нагодою для учасників конференції познайомитись з досвідом наших сусідів.

У рамках заходу було підписано Меморандум про співпрацю у сфері просування туристичних дестинацій між туристично-інформаційними центрами області.

Меморандум підписали: екотуристичний візит-центр Карпатського національного природного парку, в особі начальника відділу пропаганди екологічної освіти Лесі Гайдук, ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», в особі голови Володимира Гринішака, ГО Асоціація «Туристично-інформаційний центр «Бойківщина», в особі голови Святослава Димида, КП «Коломийський центр туризму та дозвілля», в особі директора Таїсії Костюк.

Невдовзі до нього приєднаються КП «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки», в особі директора Сергія Андрусяка, КП «Центр розвитку міста та рекреації», в особі директора Руслани Василюк.

Реалізація завдань проекту буде продовжена поза ним і, таким чином, область забезпечить його сталість і сталість розвитку внутрішнього туризму.

Довідково

Проект «Івано-Франківська область - край для туризму» впроваджується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Проект, зокрема, передбачає розробку регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки; створення та оснащення обласного центру розвитку туризму; забезпечення підвищення якості туристичних послуг шляхом консультування та організації курсів підвищення кваліфікації працівників галузі; будівництво двох візит-центрів (зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів); встановлення інформаційних знаків до туристичних атракцій; здійснення комплексу маркетингових заходів (проведення круглих столів та конференцій з питань розвитку туризму, видання рекламних друкованих матеріалів, забезпечення участі області у національних та міжнародних туристичних виставках, організація ознайомчих візитів в область для ЗМІ та туристичних фірм).

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

24.11.2017 16:30