Відбулась нарада з питань мобілізації

news-image
Керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк провів нараду із завідувачами секторів мобілізаційної роботи райдержадміністрацій

Питання, які розглядалися впродовж наради, стосувалися проведення VI черги часткової мобілізації на території області та роботи місцевих органів влади з розміщення й укомплектування рот і загонів оборони.

Увагу учасників наради зосереджували на важливості усунення недоліків проведення мобілізаційних заходів, особливо у Косівському та Верховинському районах. Саме там на сьогоднішній день показники призову на службу до підрозділів Збройних Сил України для захисту держави на східних кордонах є найнижчими.

Завідувачам секторів мобілізаційної роботи у 10-денний термін доручили скласти детальні плани розміщення на територіях районів рот і загонів оборони. Представники влади на місцях повинні подбати, як організувати їх перебування у холодну пору року, налагодити процес харчування, забезпечити транспортом тощо. Роти і загони оборони, як пояснили на нараді, мають бути створені на випадок погіршення ситуації в державі. До їх складу входитимуть ті, кого не мобілізували на Схід.
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

06.08.2015 15:35