Верховинщина налагоджує партнерські зв’язки в рамках програми транскордонного співробітництва Україна-Румунія

news-image
Днями у голови Верховинської районної державної адміністрації Олега Лютого за участю директора НПП «Верховинський» Михайла Нечая, начальника наукового відділу НПП «Верховинський» Ярослава Зеленчука, голови товариства «Гуцульщина» Дмитра Стефлюка, голови громадської організації «КАРТ» Миколи Данилюка відбулася зустріч з консультантом міжнародних програм м. Бухарест Монікою Діну та головою фонду «Союз гуцулів Румунії» Василем Поповичем.

Обговорювалося ряд пропозицій щодо співпраці з природоохоронної та культурно-просвітницької діяльності в контексті національних природних парків та програм транскордонного співробітництва Україна-Румунія.

Учасники зустрічі озвучили ідеї проектів, які можуть реалізуватись в рамках програми. Представники румунської сторони запропонували організувати зустрічний візит для делегації нашого району, під час якого буде вибраний остаточний варіант проекту.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

12.02.2018 13:06