В облдержадміністрації нададуть всебічну допомогу у підготовці інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

news-image
Про це йшлося на нараді з питань відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, що відбулася сьогодні в облдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови ОДА Марії Савки.

Представникам районних державних адміністрацій та міст обласного значення було доведено терміни подачі відповідної документації та вказано на недоліки, які необхідно доопрацювати.

Заступник співголів регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів області, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, Василь Сенів повідомив про засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, яке відбудеться наступного тижня у м. Києві. На цьому засіданні буде визначено перелік об’єктів, які співфінансуватимуться коштом ДФРР.

До того часу фахівці облдержадміністрації надаватимуть консультації та допомогу у підготовці необхідного пакету документів.

Крім того, досягнуто домовленості із спеціалістами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу щодо підготовки ними так званих енергетичних паспортів згаданих проектів – обов’язкових розділів, які характеризують об’єкти з точки зору енергозбереження.

Підкреслюючи важливість роботи у даному напрямку, Марія Савка зазначила: «Ми маємо величезний шанс за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку реалізувати проекти, які потрібні в соціально-економічному напрямку як для області, так і для районів та міст, зокрема».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

19.05.2017 13:40