В області відзначають День Збройних сил України

news-image
Цьогоріч відзначати своє професійне свято військовослужбовці змушені в особливих умовах введення на окремих територіях держави режиму воєнного стану. Тому, акцентуючи увагу на необхідності підтримання високої бойової готовності, військові колективи тільки частину часу приділили святковим заходам.

Голови облдержадміністрації і обласної рад  привітали з Днем Збройних сил України кожного, хто стояв і стоїть на захисті нашої держави, оберігає мир та спокій народу, вшанували героїв, які поклали своє життя за самостійну, незалежну, успішну Україну.

Розпочалися урочистості учора святковим концертом в залі обласної філармонії, де зібралися переважно молоді воїни (ліцеїсти і курсанти) та ветерани. Всі інші заходи проходять в розташуванні військових частин та установ за місцем їх дислокації.

На урочистих зборах з нагоди 27-річниці створення Збройних сил радник голови облдержадміністрації Валерій Крецул вручив 20 кращим військовослужбовцям гарнізону заохочувальні відзнаки облдержадміністрації та обласної ради за мужність і відвагу у захисті незалежності та територіальної цілісності України.

06.12.2018 16:25