В обласному центрі для військовослужбовців провели інформаційний семінар

news-image
11 вересня в Івано-Франківському міському центрі зайнятості відбувся інформаційно-консультаційний захід для військовослужбовців та учасників АТО. У заході взяли участь 22 демобілізованих учасники антитерористичної операції з числа безробітних.

З ними зустрілися директор обласного центру зайнятості Григорій Горбаль, начальник відділу організації профорієнтації центру з Людмила Сірко та голова Івано-Франківської міської організації роботодавців Володимир Тихонський.

Слухачів семінару проінформували про послуги служби зайнятості, в тому числі умови отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, презентували актуальні вакансії на ринку праці обласного центру

Учасники заходу також мали можливість почути інформацію про порядок отримання ваучера для проходження перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації, про порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

У ході проведення захід набув форми діалогу, де кожен з його учасників мав можливість задати запитання, висловити свої пропозиції та побажання.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

13.09.2017 11:21