В обласній державній адміністрації проаналізували районні бюджети Городенківщини та Рогатинщини

news-image
Сьогодні під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки продовжилися робочі наради, на яких проаналізували районні бюджети на 2020 рік Городенківщини та Рогатинщини.

У заходах взяли участь заступники голови ОДА Дмитро Романюк, Василь Івасик, Віталій Федорів, керівник апарату облдержадміністрації  Роман Маланій, керівники структурних підрозділів ОДА, райдержадміністрацій, районних рад, освітніх та медичних закладів.

Йшлося про фінансові доходи й видатки районних бюджетів, потреби в коштах на заробітну плату працівникам бюджетних установ у 2020 році.

«Цьогоріч завершується реформа децентралізації. Ми маємо проаналізувати прийняті бюджети, визначити ризики у кожній галузі та розробити необхідну «дорожню карту» задля уникнення заборгованості з оплати праці працівникам бюджетних установ», - наголосила Марія Савка.

Представники фінансового департаменту надали експертну оцінку районних бюджетів із відповідними рекомендаціями.

 Також йшлося про використання коштів державної субвенції, залучення додаткових джерел фінансування, оптимізації галузевих видатків, впровадження нових форм роботи бюджетних установ та створення опорних шкіл.

Марія Савка наголошувала, що необхідно скоординувати зусилля усіх органів виконавчої влади, місцевого самоврядування для врегулювання й вирішення проблем роботи бюджетних установ та недопущення заборгованості по заробітній платі.

13.01.2020 16:54