В обласній держаній адміністрації відбулося засідання комітету доступності

news-image
Днями під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь та представники громадських  організацій «Слід» та «Опора».

Розпочинаючи нараду, Світлана Онищук зазначила: «Ми зобов’язані зробити усе можливе для того, щоб особи з інвалідністю почували себе захищено. Комітет доступності має бути результативним, дієвим та повинен підвищувати рівень доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів виборчої, освітньої, медичної, соціальної й інженерно-транспортної інфраструктур».

На засіданні йшлося про архітектурну доступність виборчих дільниць для осіб з інвалідністю, інших маломобільних груп населення на території області та про дотримання законодавства в частині врахування їх потреб в проектах, що реалізуються в рамках програми Президента «Велике будівництво».

За результатами засідання комітету доступності вирішено здійснювати огляд цих об'єктів задля вивчення й організації впровадження ефективних заходів із вдосконалення їх доступності для осіб з інвалідністю, маломобільних груп населення та дано низку інших важливих доручень.

07.10.2020 14:02