В обласній держаній адміністрації розглянули проблемні питання функціонування ДП «Укрпошта»

news-image
Заступник голови ОДА Ярослав Паранюк провів робочу нараду, на якій розглянули проблемні питання функціонування ДП «Укрпошта». Захід відбувся за участі директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанни Табанець, директора Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта» Володимира Фалдини, заступника голови Косівської РДА Ярослава Бринського, першого заступника голови Тлумацької РДА Миколи Присяжнюка та сільського голови с. Кутище цього району Богдана Налисника.

«Проблемні питання роботи поштових відділень необхідно вирішувати з урахуванням думок і пропозицій як досвідчених фахівців, так і громадськості. – наголосив, розпочинаючи засідання, Ярослав Паранюк. – Їх функціонування на  Прикарпатті повинно бути вдосконалене. На цій нараді ми скоординуємо зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, для вирішення проблемних питань роботи поштових відділень у населених пунктах області».

Зазначалося, що у 2017 році УДППЗ «Укрпошта» перетворено в ПАТ «Укрпошта». 100 відсотків акцій товариства належить державі. У поточному році прийнято стратегічний план розвитку товариства, який націлений на автоматизацію відділень поштового зв’язку, перетворення на фінансову установу, оновлення автопарку, а також оптимізацію управлінського персоналу та витрат на його утримання.

На даний час в області функціонують 467 відділень поштового зв’язку, з яких 398 в сільській місцевості. 51 відділення автоматизоване, у 200 – ця робота запланована. Також на нараді обговорили питання функціонування відділення поштового зв’язку у селі Кутище Тлумацького району.

За дорученням Ярослава Паранюка керівництво дирекції Івано-Франківської ПАТ «Укрпошта» та Тлумацької РДА мають безпосередньо вивчити ситуацію у цьому селі та спільно знайти рішення щодо відновлення роботи поштового відділення.

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

12.07.2018 09:16