В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

news-image
В обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника, який традиційно святкують у третю неділю червня.

Цього дня на святкування прийшли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, дружина та донька голови облдержадміністрації Людмила та Валентина Гончарук.

Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука Марія Савка побажала медикам Прикарпаття та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя і добра.

«Сьогодні медична галузь перебуває на новому етапі розвитку – реформуванні, яке повинно допомогти вирішити наболілі питання української медицини, від створення сучасної системи екстреної медицини і до організації надання якісних послуг у найвіддаленішому і найменшому населеному пункті,   - зазначила управлінець. – Професія медика завжди користуватиметься пошаною й буде затребуваною в усі часи. Бо саме від професійності лікаря, його чуйності залежить збереження здоров’я нації, гармонійний розвиток суспільства і держави».

За особливі заслуги і розвиток галузі охорони здоров’я, вагому громадську позицію прикарпатських медиків нагородили грамотами та подяками.

Пам’ять загиблих лікарів у зоні проведення бойових дій на Сході України вшанували хвилиною мовчання.

 

 

13.06.2018 17:10