В Івано-Франківську розпочався фестиваль «Французька весна»

news-image
Сьогодні у приміщенні громадського ресторану «Урбан Спейс» відбулася прес-конференція присвячена, відкриттю фестивалю «Французька весна 2019».

У ній взяли участь начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції Наталі Берас, директор ГО «Парі ІФ» Сергій Єрьомін, власниця Школи краси «Ювента» Тетяна Терсенова-Завадовська та галерист « АРТ на Мур» Ірина Матолич.  

Зазначалося, що цьогорічна програма буде значно ширшою та включатиме покази французьких фільмів, вистав, виставки фотографій та показ моди.

«У рамках «Французької весни» прикарпатці матимуть змогу відвідати майстер-клас вишивки високої моди від Анастасії Віст, виставку фотографій «Маленькі безлади світу», переглянути ретроспективні стрічки французького кіно, подивитися вистави-кабаре та завітати на показ моди «Французька весна» », - розповів Володимир Федорак.

Як зазначила Наталі Берас, цьогорічна «Французька весна» обрала тематику, яка щодня набуватиме іншої форми, варіюючи від події до події: колір!Колір оточує нас повсюди – у природі, міському середовищі, в нашому повсякденному житті. Колір відображає наші емоції, супроводжує наше суспільне життя, надає виразності та рухомості мистецтву та культурі.

Вона додала, що цього року у свій 16-й сезон «Французька весна» розгорне свою активність у близько десяти містах країни; її яскраві промені осяють українську столицю та регіони. І все це завдяки спільній роботі Французького інституту в Україні та мережі закладів «Альянс франсез», до яких приєднується створена влітку 2018 року громадська організація «Парі-ІФ» м. Івано-Франківськ.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

20.03.2019 13:47