В Івано-Франківську пройшов традиційний фестиваль «Горицвіт»

news-image
Учора в Івано-Франківську, в Театрі кіно «Люм’єр», відбувся XІІ-й обласний фестиваль творчості молоді з функціональними обмеженнями «Горицвіт».

Зазначимо, що фестиваль проводиться щорічно з метою підтримки талановитої та обдарованої молоді з функціональними обмеженнями, розширення можливостей їх самовизначення та самореалізації. Крім того, такий захід – це своєрідний підсумок роботи районних та міських  центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо виявлення і підтримки творчо цієї категорії молоді. Організатором фестивалю традиційно є обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Учасниками заходу стали молоді люди віком від 18 до 35 років з різних куточків Прикарпатського регіону. Вони приїхали в супроводі соціальних працівників, які подбали про транспорт і допомогли в оформленні творчих робіт.

Свої таланти учасники фестивалю «Горицвіт» демонстували у номінаціях «літературна творчість (вірші, проза)», «образотворче мистецтво», «декоративно-прикладне мистецтво», «музичне мистецтво», «фотомистецтво».

У рамках XІІ-го обласного фестивалю «Горицвіт» було розгорнуто виставку робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і підготувлено концертну програму.

Всім учасникам фестивалю вручили дипломи та подарунки. Завершився захід святковим обідом.

06.12.2018 09:19