В Івано-Франківську презентують другий том «Книги пам’яті полеглих за Україну»

news-image
До Дня Збройних сил України вийшов друком 2-й том "Книги пам`яті військовослужбовців, які загинули захищаючи територіальну цілісність та недоторканість України".

У цьому виданні   опубліковані біографії, фотографії,  а також додаткові дані про загиблих військовослужбовців, уродженців або мешканців Запорізької області, Івано-Франківської області, м. Київ, Київської області, Кіровоградської області, Автономної Республіки Крим, Луганської області, Львівської області.

До "Книги" увійшли дані про загиблих героїв з 2014 до 31-го жовтня 2017 років. 

Видання здійснюється за ініціативи та на кошти Міністерства оборони України та Національного військово-історичного музею України. Над проектом працювала творча команда НВІМУ та інтернет-проекту "Книга пам`яті полеглих за Україну". 

В Івано-Франківську презентація 2-го тому "Книги пам`яті"  відбудеться в приміщенні філії Національного військово-історичного музею України – музею «Герої Дніпра»   20 грудня о 14 годині за адресою: вул. Національної гвардії, 14 д.

На захід запрошуються родини та товариші загиблих, представники засобів масової інформації, а також усі бажаючі. Членам родин загиблих «Книга» буде передаватись безкоштовно.


 

 

11.12.2017 16:05