В Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів Прикарпаття за підсумками минулого року

news-image
8 лютого в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулося спортивно-мистецьке свято «Ніка-2018». Такий захід проходив в обласному центрі уже 16 раз.

Нагороджували спортсменів та тренерів нашої області, які показали впродовж минулого року кращі результати та досягли високих показників, у десяти номінаціях.

З нагоди свята привітати спортсменів прийшли директор департаменту олімпійського спорту Міністрерства молоді та спорту України Роман Вірастюк, посадовці облдержадміністрації, обласної ради, інші представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, спортивної еліти області.

Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука до учасників спортивно-мистецького дійства звернулася перший заступник голови ОДА Марія Савка. Вона підкреслила, що прикарпатські спортсменами неодноразово демонстрували високу майстерність у двобоях та поєдинках за чемпіонські звання. «Наголошу, що у 2018 році на змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів наші спортсмени з Прикарпаття здобули 733 нагороди різного ґатунку, з яких 272 золотих, 221 срібних та 240 бронзових», - сказала посадовець.

Тож, під час урочистої церемонії нагородження спортсменів Прикарпаття «Ніка – 2018» відзначені:

- у номінації «Спортсмен року»

Валерій Літанюк (майстер спорту України міжнародного класу з л/а, срібний призер командного Чемпіонату світу зі спортивної ходьби, легка атлетика), м. Івано-Франківськ;

Христина Філевич (заслужений майстер спорту з баскетболу, бронзова призерка Чемпіонату Європи з баскетболу 3х3), м. Івано-Франківськ;

- у номінації «Олімпійська надія»

Михайло Гаврилюк (майстер спорту України, бронзовий призер Чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів, метання молота), сел. Делятин Надвірнянського р-ну;

- у номінації «Відкриття року»

Аліна Рудницька (майстер спорту України, бронзова призерка Чемпіонату світу з вільної боротьби серед молоді), м. Бурштин;

- у номінації «Тренер року»

Ярослав Маланюк (тренер-викладач обласної дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики, тренер Михайла Гаврилюка), сел. Делятин Надвірнянського району;

Гіві Джапарідзе (тренер-викладач з вільної боротьби Галицької дитячо-юнацької спортивної школи, тренер Аліни Рудницької), м. Бурштин;

- у номінації «Ветеран спорту»

Омельян Куцук (заслужений працівник фізичної культури і спорту, тренер-викладач Калуської обласної дитячо-юнацької спортивної школи), м. Калуш;

Олег Запорожець (майстер спорту міжнародного класу з волейболу, чемпіон Європи з волейболу в складі збірної команди Радянського Союзу, старший викладач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу ), м. Івано-Франківськ;

- у номінації «Вчитель року»

Юрій Атаманюк (заслужений вчитель України, вчитель фізичного виховання Микитинецької ЗОШ  І-ІІ ступенів Косівського р-ну);

- у номінації «Журналіст року»

Тарас Лесик (телеоператор ОТБ Галичина), м. Івано-Франківськ;

- у номінації «Сильні духом»

Василь Саманюк (майстер спорту України, чемпіон України з штовхання ядра, легка атлетика) Івано-Франківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»;

- у номінації «Спортсмен року з неолімпійських видів спорту»

Олена Сайко (заслужений майстер спорту України, срібна призерка Чемпіонату світу з боротьби самбо) спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Нафтохімік», м. Надвірна;

- у номінації «За підготовку фахівців в галузі фізичної культури і спорту»

Факультет фізичного виховання та спорту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника з нагоди 20-річчя від дня заснування; декан факультету, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Ярослав Яців.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

11.02.2019 13:28