В Івано-Франківську говорили про здоров’я жінки у ХХІ столітті

news-image
27 березня на базі готелю «Надія» відбувся майстер-клас з акушерства та гінекології «Здоров’я жінки у 21 столітті» для профільних спеціалістів Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Організаторами  заходу стали Міністерство охорони здоров'я України,  Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

Учасників заходу привітав головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з акушерства та гінекології Володимир Дзьомбак.

Від НМАПО імені П.Л. Шупика з корисними і цікавими доповідями виступила доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри акушерства, гінекології та медицини плода Світлана Жук. Про ризики і міфи патології шийки матки, менеджмент здоров’я жінки 40+ - від доказовості до персоніфікації підходів та роль дефіциту вітаміну D у розвитку акушерської і гінекологічної патології розповіла доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Віра Пирогова. Свої напрацювання представив і доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Валентин Потапов.

На майстер-класі відбулась широка дискусія, присвячена генітальним інфекціям з позицій клініки, можливостям діагностики, лікування, прогнозування  рецидивів та їх профілактиці, також обговорювалися причини акушерської патології, обговорювалися  питання клінічної діагностики та лікування з позицій доказової медицини. Особливу увагу надавалося раціональному веденню вагітності при резус - конфлікті.

Для широкого обговорення були представлені нові клінічні протоколи та рекомендації, алгоритми дій лікаря при різних клінічних ситуаціях.

Лектори продемонстрували високий рівень викладення матеріалу, подачу актуальної і доказової інформації щодо актуальних питань з акушерства і гінекології, які базувалась  на даних систематичного огляду, мета-аналізу  і останніх рандомізованих дослідженнях.

Після закінчення майстер-класу всім учасникам були вручені сертифікати.

 

 

 

29.03.2018 08:04