В Івано-Франківськ зі службового відрядження повернувся зведений загін поліцейських

news-image
Нещодавно у повному складі до колег і родин повернулися 35 бійців зведеного загону працівників поліції Прикарпаття, які впродовж двох місяців виконували службові завдання в м. Маріуполь Донецької області.

Прикарпатські правоохоронці брали участь у розкритті злочинів, затримували підозрілих осіб, які перебували у розшуку, чергували на блокпостах, залучалися до проведення комплексних оперативно-профілактичних відпрацювань окремих територій тощо.

Зі щасливим поверненням із службового відрядження правоохоронців привітав начальник УПД ГУНП в області полковник поліції Микола Іваницький та подякував всім за сумлінну службу.

Як зазначив командир загону Микола Іванишин, підрозділ дружний, хлопці організовані і всі завдання виконували вчасно та професійно, а також відзначив всебічну підтримку керівництва ГУНП в тому числі і належне матеріально-технічне забезпечення. Після короткострокової відпустки вони приступлять до виконання своїх обов'язків на займаних посадах.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

31.01.2018 15:03