В ІнЕУ стартувала VI Міжнародна науково-практична конференція

news-image
В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу у рамках святкування 50-річчя університету розпочала роботу VI Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика стратегічного управління розвитком галузевих і регіональних суспільних систем». Захід проходить на базі Інституту економіки та управління ІФНТУНГ.

Її організаторами є МОН України, ІФНТУНГ, НАК «Нафтогаз України», Міністерство енергетики і вугільної промисловості України, Івано-Франківська ОДА, Гірничо-металургійна академія ім. С. Сташица в Кракові та Поморська академія в Слупську (Польща), Університет прикладних наук у Ціттау (Німеччина), Державний університет Клівленда та Університет Кейс Вестерн (США), ТОВ «ЮТЛ Енергіяф та Інженерія» (Туреччина), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та Чернігівський національний технологічний університет.

Метою конференції є науковий пошук, узагальнення та розроблення рекомендацій щодо можливих шляхів вирішення основних проблем стратегічного управління розвитком галузевих і регіональних суспільних систем. Значна увага заходу буде прикута до напрацювань для  динамічного росту економіки України та регіону. Обговорюватимуться головні питання процесу децентралізації в Україні. Серед тематичних напрямів конференції - тенденції та пріоритети розвитку сучасних галузевих та регіональних суспільних систем; підвищення конкурентоспроможності регіонів, проблеми та шляхи вирішення; міжнародна співпраця та інтеграція у сфері управління розвитку суспільних систем та територій; актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їх вирішення; фінансові аспекти розвитку  та економіко-екологічні орієнтири розвитку галузевих і регіональних систем; маркетинговий інструментарій забезпечення соціально-економічного розвитку; економіка та управління діяльністю суб’єктів господарювання.

Географія учасників заходу охопила майже всі регіони України. Це – вищі навчальні заклади Полтави, Херсону, Києва, Чернігова, Черкас, Івано-Франківська, а також університети Польщі, США й інших країн.

Варто зазначити, що в рамках пленарного засідання відбулося відкриття наукової школи «Наукові засади ефективної діяльності суб’єктів господарювання» доктора економічних наук, професора М. Данилюка.

Завершиться конференція 13 жовтня. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

12.10.2017 16:09