Умови реалізації проектів щодо впровадження біоенергетичних технологій у муніципальному секторі області обговорили під час зустрічі з Марією Савкою

news-image
Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка зустрілася із головним експертом Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Олегом Ігнатенком. Участь у розмові взяли директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Назарій Іванів та директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець.

Піч зустрічі зазначалося, що впровадження енергозберігаючих технологій в Україні має вагомий потенціал. Особливо це стосується обладнання котелень на альтернативному виді палива, зокрема, із використанням сільськогосподарської біомаси.

Варто додати, що окрім можливості суттєвого зменшити навантаження на бюджет за рахунок економії на енергоносіях,  енергозберігаючі технології також покращують екологічну ситуацію в регіоні.

 За словами Марії Савки, подібні проекти варто реалізовувати на Івано-Франківщині, адже тут наявні всі необхідні  ресурси та є умови для їх впровадження. Поряд з цим, перед областю, та й Україною загалом, стоїть завдання диверсифікації використання енергоносіїв, а саме, необхідність скорочення споживання природного газу.

«Реалізовуючи проекти із впровадження енергозберігаючих технологій, прагнемо, щоб споживачі зменшили використання газу, а, отже, Україна була би менше залежна від імпортних енергоносіїв, - зазначила Марія Савка. – За такими технологіями майбутнє. Тому необхідно всіляко стимулювати запровадження енергозберігаючих технологій, використання альтернативних видів палива».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

18.05.2017 16:30