У Старих Кривотулах на Тисмениччині триває будівництво амбулаторії монопрактики сімейної медицини

news-image
Впровадження реформи первинної медичної допомоги у сільській місцевості на Прикарпатті відбувається успішно. Свідченням цьому є будівництво у с. Старі Кривотули Тисменицького району однієї із 26 запланованих в області амбулаторій сімейної медицини.

За рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток сільської охорони здоров’я, а також 10 відсоткового співфінансування з місцевого та районного бюджетів , - а це понад 6 млн грн, - завершується будівництво амбулаторії, яка обслуговуватиме жителів сіл Старі Кривотули та Красилівка.

Оглянути хід виконання ремонтних робіт сьогодні на об’єкт приїхали народний депутат України Михайло Довбенко, заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, очільники профільних департаментів ОДА, керівництво Тисменицького району, села та підрядної будівельної організації.

Присутні обговорили графіки виконання робіт, терміни введення об’єкта в експлуатацію, а також матеріально-технічне оснащення амбулаторії.

Зазначалося, що вже до кінця березня заклад охорони здоров’я розпочне прийом пацієнтів, адже всі роботи відбуваються з дотриманням запланованих графіків. Наразі підведено всі комунікації, функціонує система опалення. Невдовзі очікують завершити роботи із внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщення, придбати все необхідне медичне обладнання, облаштувати територію довкола амбулаторії, зокрема і під’їзд.

За словами Михайла Довбенка, будівництво амбулаторії у Старих Кривотулах – це приклад спільної роботи місцевої та обласної влади. Своєчасно прийняті рішення щодо виділення земельної ділянки під будівництво закладу, оголошення та проведення тендеру на будівництво, освоєння коштів  дали змогу успішно розпочати зведення амбулаторії, тож жителі села незабаром зможуть отримувати якісні медичні послуги.

Як зазначив Віталій Федорів, обласною державною адміністрацією проводяться розрахунки для придбання обладнання, затвердженого табелем оснащення амбулаторії монопрактики.

Варто додати, що для потреб амбулаторії також придбано автомобіль, визначено штатний розпис медичних працівників.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

13.02.2019 17:33