У селі Мостище освячено меморіальну дошку Героєві Юрію Пукішу

news-image
29 серпня у селі Мостище Калуського району освячено меморіальну дошку захисникові Вітчизни Юрію Пукішу, який загинув у зоні проведення бойових дій на сході країни. Рік тому він, 28-річний житель села Мостище, боєць 128-ї гірсько-піхотної бригади підірвався на розтяжці за 20 кілометрів від міста Щастя Луганської області.

У місцевому храмі Миколая Чудотворця парох о. Тарас Цюпин відправив Літургію і панахиду за загиблим бійцем Юрієм. У своїй проповіді о. Тарас відзначив, що Юрієві судилося нелегке життя, яке віддав він за рідну Україну, та закликав молитися за всіх полеглих Героїв.

У центрі села, поряд із могилою січових стрільців, височіє пам’ятний знак Небесній сотні. Тут і встановили мостищани меморіальну дошку своєму односельчанинові Юрію, яку освятив о. Тарас. Заступник голови Калуської РДА Сергій Дудинець і заступник голови районної ради Віктор Гільтайчук, вручивши квіти, подякували матері загиблого Героя за подвиг її сина, та поставили вінок до пам’ятної дошки.

Вшанувати полеглого Юрія прийшли бойові побратими, родичі, друзі Героя, односельчани, сільська влада, молодь. Місцевий хор виконав пісню-реквієм «Пливе кача»… Наостанок присутні помолилися на могилі Юрія Пукіша, який віддав своє життя за мирне небо над вільною Україною.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

29.08.2016 15:02