У с. Вільшаниця на Тисмениччині урочисто відкрили дитячий садок «Сонечко» на 75 місць

news-image
Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для місцевої громади, а особливо для дітвори та батьків.

На урочисті заходи завітали гості - народний депутат України Михайло Довбенко, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голови Тисменицької РДА та райради Іван Семанюк і Роман Крутий. 

Після привітань, подяк та подарунків відбулося урочисте перетинання стрічки. Священик церкви Святої Покрови УГКЦ о. Василь освятив приміщення, у якому малюки відтепер будуть розвиватися, пізнавати світ та потрохи звикати до навчального процесу.

Зазначимо, що капітальний ремонт дошкільного закладу у селі розпочали у 2007-му році. Та активізувався процес відновлення дитячого садка протягом двох останніх років за підтримки народного депутата України Михайла Довбенка, керівництва області й району. Роботи проводили за кошти державного, обласного, районного та місцевого бюджетів. Загалом об’єкт обійшовся у 4 мільйони 440 тисяч гривень.

«Розвиток мережі навчально-виховних закладів, в тому числі й дошкільних, є одним із пріоритетних завдань районної влади Тисмениччини, - зазначив голова Тисменицької РДА Іван Семанюк. – Тож спільними зусиллями влади усіх рівнів, громади та благодійників нам вдалося завершити капітальний ремонт і відновити у Вільшаниці дошкільний заклад, який тут працював до 1995 року».

Для дітей у садочку створено комфортні умови перебування, обладнано приміщення, придбано меблі, іграшки та необхідний інвентар. Облаштовано ігрові павільйони, зроблено благоустрій території. Левова частка робіт зроблена господарським способом, до якого долучилися місцева громада під орудою сільського голови Володимира Ющишина та завідуюча дошкільного закладу Оксана Смолій.

 

 

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

24.10.2017 11:58