У Рогатині відбувся патріотичний турнір пам'яті загиблих Героїв в зоні АТО

news-image
Вчора, 11 квітня, у приміщенні Рогатинської школи естетичного виховання учнів відбулася гра брейн-ринг «Вас не забудемо.

Всіх пам’ятаємо», у якій взяли участь 6 команд різновікових колективів учнів 8-11 класів м. Бурштина та Рогатинського району - Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого, Рогатинського ліцею №1, Пуківської ЗОШ І-ІІІ с., зведена команда Бурштинської гімназії та ЗОШ №1,Бурштинської ЗОШ №2, Бурштинської ЗОШ №3.

Метою заходу стало вшанування пам'яті загиблих учасників АТО/ООС з Рогатинського району та м. Бурштина.

Захід відбувся з ініціативи громадської організації Івано-Франківської спілки членів сімей загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО за підтримки відділу освіти і науки Бурштинської міської ради та управління освіти,молоді та спорту Рогатинської райдержадміністрації.

Присутніх привітала міський голова м. Бурштина Роксолана Джура.

Захід розпочали хвилиною мовчання за загиблими земляками, після чого розпочалася гра, що складалася з трьох раундів. Кожен з етапів оцінювали компетентні члени журі: заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Василь Трач, заступник міського голови м. Бурштина Надія Кицела, заступник директора з виховної роботи Бурштинської ЗОШ №2 Іван Ільницький та голова журі Степан Чомко – голова правління громадської організації Івано-Франківської спілки членів сімей загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО.

Почесними гостями заходу стали матері та дружини загиблих героїв Андрія Білоуса, Івана Югана, Миколи Білоголовського, Вадима Савчака,Володимира Соківка.

За результатами оцінювання переможцем стала команда Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого, ІІ місце – команда Бурштинської №2, ІІІ місце – команда Бурштинської гімназії та Бурштинської ЗОШ №1, які отримали подяки від організаторів заходу.

Після завершення заходу для учасників заходу організовано екскурсію в музей-церкву Святого Духа.

12.04.2019 13:09