У рамках Національного проєкту «Велике будівництво» у с. Пуків капітально ремонтується автошлях М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Зням’янка

news-image
У рамках Національного проєкту «Велике будівництво» на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка триває капітальний ремонт ділянки дороги на Івано-Франківщині.

Минулоріч на цій дорозі розпочато влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону, а з початком сезону - ремонт чотирьох мостів на цій дорозі. Йдеться про мости та шляхопроводи у селах Вербилівці, Лопушня, Пуків та на автоділянці Рогатин – Путятинці.

Після капітального ремонту мостів продовжуватиметься ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в межах Івано-Франківської області, оскільки це важливий інфраструктурний об’єкт для сполучення зі сходом країни. Тут на 8 км влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону.

Додамо, що загалом у 2021 році буде відновлено понад 33 км цієї дороги в межах області. Дорога М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький  З–нам’янка у цьому році стане частиною найдовшого національного маршруту країни М-30 Стрий – Ізварине.  Флагманський проєкт до 30-річчя Незалежності України, дорога М-30 Стрий – Ізварине, проходитиме територією одинадцяти областей, зокрема й тимчасово окупованими. Дорога буде швидкісним коридором між західними та східними областями України та стане найдовшою трасою країни – майже 1400 км. Із них 532 км оновлено у 2020 році. Ремонт ще 630 км – план на цей рік.

07.04.2021 13:38