У Надвірнянському районі облаштували спортивний майданчик зі штучним покриттям

news-image
Вчора у селі Черник Надвірнянського району відбулося відкриття та освячення сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, встановленого за кошти обласного бюджету та громади села.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, голова обласної ради Олександр Сич, голови райдержадміністрації і райради Олександр Кеніз та Іван Гурмак, депутати обласної ради Руслан Осташук і Юрій Голіней, сільський голова с. Зелена Віталій Хопта, директор школи Черниківської ЗОШ І-ІІ ст. Іван Годзюр, діти та представники громади.

Освятив спортивну споруду парох церкви Пресвятої Богородиці о. Мирон Тимів.

За словами голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, відкриття таких сучасних майданчиків є надзвичайно важливою справою. Посадовець подякував громаді с. Черник, активним людям, меценатам, які доклали для цього максимум зусиль.

Сільський голова та директор школи вручили подяки за сумлінну допомогу при виконанні робіт із облаштування спортивного майданчика всім, хто долучився до його будівництва.

Окрім щирих побажань, обласні та районні керівники привезли дітям подарунки – футбольні м’ячі. Голова районної федерації футболу Тарас Пушкар відзначив місцеву футбольну команду ФК «Зелена» та його тренера Василя Завадського подяками і медалями.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

11.08.2017 15:55