У минулому році обласна служба зайнятості працевлаштувала 175 учасників АТО

news-image
У 2018 році 175 учасників АТО знайшли роботу за сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості

«Протягом минулого року послугами обласної служби зайнятості скористались 817 демобілізованих військових, які брали участь в антитерористичній операції, з них 175 були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, в тому числі 25 осіб отримали допомогу по безробіттю одноразово для відкриття власної справи, 5 – працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного соціального внеску роботодавцю», – проінформував директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк

Також з числа демобілізованих учасників АТО, які звернулися до центрів зайнятості області, 55 осіб проходили професійне навчання, 73 брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

«Допомога у поверненні до мирного життя демобілізованих військовослужбовців, у тому числі вирішення проблеми зайнятості, є одним з найважливіших напрямків роботи Івано-Франківської служби зайнятості. Ця робота ведеться постійно, системно та цілеспрямовано», – зазначив В.Цимбалюк.

 

Довідково

Станом на 1 січня 2019 року на обліку у Івано-Франківській обласній службі зайнятості перебуває 226 демобілізованих учасників АТО.

14.01.2019 13:14